Skocz do zawartości

Specialized best team


NeO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

cięzka sprawa, jezeli zadowolisz się srebnym s-worksem to wiem ze mieli takowe w "twomarku"

 

jezeli interesuje Cię czerwony lub czarny to zaczynaja sie schodki, we wrzesniu jak kupowałem dla siebie ramkę sprawa wygladała tak, ze modelów 2007 nie było w pl, brak w czechach i brak w niemczech, oczywiscie na głownych magazynach, bo czy one sa lub były w jakims sklepie nie da sie sprawdzic.

nie wiem jak sprawa wyglada teraz, ale kiedy ja szukałem ramy to doslownie szukałem jej wszedzie i nic :) ale na dobre mi to wyszło bo nabyłem model 2008 B)

co do ram na 2008 rok, ostatnio byłem w czechach(ostrava), pytałem sie o nie z ciakawosci, maja je miec dopiero w marcu.

na czeskich stronach widzialem te ramki za 19tys koron, cena spadła bo model 2007 kosztował 24tys koron.

pisałem maial do jednego ze sklepów oferujacego ta rame(model 2008) maja je w swojej ofercie, lecz dostepne beda na poczatku sezonu 2008.

 

co do jedynej dobrej ceny to tak: albo srebrny z twomarku, czerwony z czech, lub jakas okazja z allegro :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może to mało oryginalny pomysł - ale może powrzucalibyśmy nasze fotki bików albo z bikami :down: W końcu jak klub speca to klub z speca. Mi padła cyfrówka więc zrobię zdjęcie tradycyjne i poskanuję, albo wrzucę coś sprzed roku. Co wy na to? Zawsze można coś podpatrzeć lub powymieniać doświadczenia na tamat tego co dołączamy zazwyczaj do speca :P))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Wiem - ale do taj torebki mam sentyment - pozostałość po miłości do authora visiona. Poza tym - z torebką jeżdżę tylko zimą, bo moja kurtala ma płytkie kieszonki :)))

Dopiero na zdjęciu zobaczyłem jak to "specjalistycznie" wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukashs - już pewnie o to pytałem... jak ci się sprawują opony - SpeedKingi??? Jak sądzę w terenie dają sobie radę - ale jak z oporami toczenia??? Najbardziej interesuje mnie porównanie do Twisterów - jak oceniasz - dużo ciężej się jedzie na twoich Speedach??? (nie wiem czy masz doświadczenie z Twisterami - ale zawsze choćby subiektywne oceny coś mogą pomoc przy wyborze:)))

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twisterach nie śmigałem,

ogólnie oponki są dobre w teren, ale guma z jakiej są zrobione jest bardzo miękka.

moje speedy starły się prawie do zera w około 1700-1800 km, dokałdnie nie wiem ale moge policzyc jak cos;) zaliczyły 2 maratony, i kilka wypadów w góry.

z błota czyszczą się szybko, dobrze trzymają.

 

 

Nie byłem zachwycony tymi oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

definitywnie odchodze od SPECA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

mój s-works dziś na wytzrymał i pękł przy supporcie ;/;/;/ nie ma to jak przenieśc pordukcje na tajwan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

na zjezdzie przy około 60km/h coś strzeliło... no i zatrzymuje się i patrze a tu szpara.... !!!!!

jutro będa fotki, bo na razie nie mam czym zrobić, bo po tym zajsciu właczyło mi się ADHD i Zaje**** telefonem o ziemie i szlak go trafił.

 

aż nie wiem co tutaj wam napisac, rece mi się trzęsa do teraz a pula ze zdenerwowania nie spada ponizej 150 !

 

 

cholera ja to mam pecha

 

aha i chciałbym dodać, że to nie jest prima aprilisowy żart :w00t:

 

 

zaraz się ubieram i jade na Tajwan ich powystrzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukashs - jeszcze jeden taki żart i przyjedziemy Ciebie powystrzelać ;)

Właśnie prowadzę ożywiony spór o wyższość speców nad scottami i już myślałem, że dostarczyłeś opozycji kontrargumentów

Na szczęście wszyscy wiemy, że: "prędzej Ci serce pęknie niż rama speca". :P

Gratulacje udał ci się prima aprilisowy dowcip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...