Skocz do zawartości

[wzmocnienie kolana] suplement


mrosporek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z kolanem ból - niekoniecznie po treningu, czasem jak jest brak aktywności również. Ostatnio lekkie kłócie.

Prześwietlenie nic nie wykazało, czekałem miesiąc na wizytre u ortopedy dostałem skierowanie na usg i potem znowu będę miesiąc czekał na kolejna wizytę...

W między czasie myślałem o jakimś suplemencie, w granicach 50zł. Co myślicie o tym ?

http://www.megapower.pl/olimp-endurance-collaregen-titanum-p-5201.html

 

Lub możecie coś innego polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra pracuje w aptece -  kilka miesięcy temu poleciła mi Flexus - najlepiej kupować przez neta - najtaniej jest za 21zł 80 groszy opakowanie 30 tabletek.Kuracja trwa 3 miesiące. Nie będę robił komuś darmowej reklamy - samemu można znaleźć :)
Dawkowanie 2 tabletki na dzień - po jedzeniu. Czyli na 1 miesiąc idą 2 opakowania. Polecam - działa - kości nie strzelają już jak wcześniej, 
A swoją drogą może warto pomyśleć o jakiejś rehabilitacji. Pogadaj z ortopedą. Bo suplementy suplementami - a może to jest zaczątek czegoś bardziej poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chciałem przez okres który i tak musze poświęcić aż sie cośdowiem od lekarzy spróbować tego.

Nie jest to lek żeby mi zaszkodziło. A może jakiś efekt przyjdzie akurat.

Strzelaja również kolana, przeważnie jak bolą.

A dwa to czasem czuje jakby było większe tarcie w nich :D nie porusza się kolano płynnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona miała podobne objawy w kolanie - z tym że dodatkowo towarzyszył ból podczas zginania i prostowania. Ortopeda powiedział, że jest brak smarowania i zapisał rehabilitacje oraz przepisał lekarstwo na recepte o nazwie "structum". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rehabilitacja żony zakończona (10 cykli po 3 zabiegi w każdym), tabletki wciąż żona łyka (kuracja ma trwać 3 miesiące), jeszcze podczas zabiegów mówiła, że specjalnie efektów nie ma, ale dziś mówi, że jest lepiej, że kolano nie boli. Ortopeda mówił, że ból powinien ustać po jakimś czasie od ukończenia zabiegów - i faktycznie - w przypadku mojej żony to się sprawdziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłownie chodzę i też miałem problem ze stawami w późniejszym okresie, szczególnie barki i łokcie więc trzeba było dostarczyć budulca dla stawów czyli kolagen. Mozna naturalnie z żelatyny wieprzowej albo iść na łatwizne i przyjąć piguły. Kuracja musi trwać długo i w tym okresie trzeba się oszczędzać ale przynajmniej ból ustąpił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsulki dluzej beda sie wchlaniac niz proszek czy plyn.

 

A zazywac trzeba to z rana, na czczo, wiec pasowalo by zeby nie bylo trzeba dlugo czekac.

 

 

Ja mam proszek, i nie narzekam, ma dzialac a nie smakowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja polecam animal flex. Jezdze na rowerze i pracuje fizycznie. Przynajmniej 8h na nogach + ciagle zginanie prostowanie schylanie sie. Mi te suple pomogły ale tanio nie jest kończe własnie trzecia puche. Stosunek Cena/ ilość substancji wspomagajacych stawy najlepszy z możliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naczytałem sie wiele o preparatach z glukozamina. Generalnie naukowo nie jest potwierdzone ze wspomaga stawy ze jest ona po prostu trawiona. Chociaz niektórym pomaga. Na pewno nie zaszkodzi ;) Dla mnie sama glukozamina było za słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa razy był wspomniany Animal Flex, i to jest to. Mnie zawsze ratuje, stosują też moi koledzy i efekty są. Bardzo polecany też na różnych forach dotyczących kulturystyki. Nieprzyjemna jest cena i sama forma przyjmowania - raz dziennie po 8 albo 9 (!) tabletek sporych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...