Skocz do zawartości

[Poznań] skradziony czarny Kross Hexagon X9 z 2014


LanchaCPPA

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, 29 marca o godzinie 15:11 skradziono spod Carrefoura na Franowie mój rower Kross Hexagon X9 z kolekcji na 2014 rok. Kolor jedyny oferowany przez producenta - czarny mat z zielonymi wstawkami, jak na zdjęciu ze strony producenta. Stan idealny, kupiony równo dwa tygodnie temu. Z charakterystycznych rzeczy miał czerwony rękaw neoprenowy na rurze tylnego trójkąta, chroniącą przed obiciem lakieru przez łańcuch, pompkę BTwin w plasikowym zaczepie na ramie oraz zaczep od zabezpieczenia na pionowej rurze ramy (które jak widać na nic się nie zdało). Sprawa zgłoszona na policję w godzinę później. W tej chwili nie ma takich rowerów za wiele w Poznaniu, więc jest szansa że jeżeli się taki znajdzie, to to będzie TEN rower.

Wszelkie wieści proszę kierować na PW, poprzez facebooka, lub na maila lancha.cppa@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za słabym :( miałem linkę stalową 185 cm z zamkiem kodowym. Mając prawie centymetr średnicy nie licząc osłony i ważąc kilogram wyglądała solidnie, ale najwyraźniej nie dostatecznie. Kupiłem zamiast U-locka, bo tym łatwiej spiąć ramę do stojaka i objąć jeszcze oba koła (niestety z QR-ami). Doświadczenie z dzisiaj uczy, że trzeba mieć U-locka i najwyżej do tego jeszcze linkę do kół :(
Czyli, jak to mówią, głupi dwa razy płaci.

 

Edytowane przez LanchaCPPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...