Skocz do zawartości

[9667g] Ridley Ignite Custom


Mendoza

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mówiłem o kierownicy, a idąc tym tropem, czyli najpierw sztyca, teraz kiera to i czemu mostka podróbki miałbyś nie kupić? Ale to nie moja sprawa, ja Cię tylko poinformowałem, bo mogłeś nie wiedzieć...

A co do Bikestacji to sie nie wypowiadam...daremny sklep i tyle!

 

Ps. Swoją droga ciekawe skąd oni maja tyle tych mostków skoro nie są juz produkowane 2 albo 3 lata...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ma dotyczyć odchudzania a schodzi na dygresje mocno poboczne. To nie zgodne z celem tego Działu etc.

 

 

Rower ma już łatkę chińskiej wydmuszki co trochę mnie drażni ale projekt zamierzam dalej rozwijać w swoim tempie.

 

Z uwagi na to ze brakuje mi rogów zmienię za jakiś czas kierownicę bo Rogi do gietej okrutnie wyglądają.

 

 

Nie mam intencji by kupować podróbki i udawać ze mam ori tak dla poklasku etc.

 

Stujumper

 

BIKESTACJA daremna? kupiłeś u nich coś od nich do swojego śmigacza? Czy tak ogólnie uważasz ich za bezużytecznych importerów podróbek?

Edytowane przez Mendoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pytał o ramki ridleya - mam ignite team (biały) i jest bomba - sztywna jak ch.. do tego kolorystycznie fajnie wypada.

 

A co do roweru powyżej, to na 1 strzał, mostek, sztyca, kiera out.. raz, że kolorystycznie wygląda niezbyt, a dwa, że już oklepany riczi wcs byłby lepszy niż chiński bontrager / fsa :)

 

Pedzie też w sumie czarne by lepiej wyglądały, i siodełko jakiś SLR :) Ale to moje zdanie oczywiście only.

Edytowane przez qball
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja juz sie wypowiem na temat projektu, a nie podróbek ;)

Jedyna uwagę jaka przykuwa ten rower to jego koła-sam mam takie w zimówce i jestem z nich zadowolony :) cała reszta do wymiany! Takie moje zdanie niestety, ale ja mam zboczenie na punkcie wyglądu i tyle, wiec w ogóle sie tym nie sugeruj :P

 

Ps. Ta rama S-works, na która "polowales" to byłby ogień! :)

 

A odnośnie sklepu to niestety byłem zmuszony kupić pare razy u nich części kcnc...i nie dość, ze na dostawę czekałem po 2-3tygodnie(oczywiście non stop sie dopytywalem jak sie ma wysyłka moich rzeczy-to za każdym razem odpowiadali, ze juz wysyłają.) a jak juz paczka przyszła i człowiek sie cieszył, ze wkońcu zamontuje bebechy to sie okazywało, ze nie ten KOLOR co chciałem przysłali...! O zgrozo, nigdy więcej powiedziałem!

Co do ich importu to mam to gdzieś! Kto kumaty ten sam sobie pomyśli i odpowie...czy warto czy nie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt naprawdę bardzo ładny, wagowo też całkiem nieźle. Jak już ktoś zauważył amortyzator naprawdę pasuje do nowej ramy, a zielone akcenty to dla mnie bomba. V brake w czasie gdy wszyscy mają tarcze ? Czym się sugerowałeś kupując je ? (sam mam vki ale od bardzo dawna nie spotkałem kogoś z nowym rowerem kto miał coś innego oprócz tarcz, nie licząc szosówek itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopóki nie jeździsz w warunkach mokrych/zimowych, nie jeździsz długich zjazdów i nie wbijasz się na trudniejszy teren, to V-ki stykną. 
Dla mnie głównym problem z tym typem hampli były zatrważająco szybko zużywające się klocki, bo jeździłem też w kiepskich warunkach pogodowych. Siły hamowania jako takiej mi nie brakowało, choć częściej hamulce regulowałem aniżeli tarczówki, no i wtedy jeszcze nie zapuszczałem się na trudne trasy.
Z kolei moja dziewczyna musiała przejść na hydrauliki, bo bolały ją od hamowania paluszki.

Do XC więc V-ki stykną, zwłaszcza gdy głównym kryterium jest dla Ciebie waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kilka zmian odnośnie tego małego projekciku:)

 

 

- V-ki SD7 zmieniam na XTR 960

 

xtr.jpg

 

 

-  Mostek - biały kompletnie nie pasował i musiałem coś z tym zrobić.

Dziś się pojawił czarny.

 

PA201537_Fotor.jpg

 

 

- nowa kierownica  - też RXL

 

71062_00_d.jpg

 

 

- FOX dostanie nowy kolor - czarny mat z elementami szarości.

 

 

- szukam przedniego koła w bdb stanie Mavic SLR V-Brake

 

big_produit-1586.jpg?lm=1423906778

 

 

 

Tylne już mam:)

 

Edytowane przez Mendoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...