Skocz do zawartości

[tarcza] HS1. Oryginał czy podróbka ?


pawel1315

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc :) Wysłałem wiadomość. Czekam na odzew. Pokażę Wam kolejne kwiatki...

46391b9f1f0e45f0ff97a43.1100x1100.jpg

 

Jeżeli ktoś nie widzi na pierwszy rzut oka to jeszcze z zaznaczeniem:

5b953eb0ee6c87eb4fbb930.1100x1100.jpg

 

Powierzchnia tarczy powinna być gładka. W miejscu gdzie jest skok klamki widać jakieś dziwne przejście (to zaznaczone u góry). Jest to szlif, który zabrał część materiału. Idzie on przez 1/4 tarczy. Na dole jest zaznaczone przejście pomiędzy zeszlifowaną powierzchnią, a powierzchnią gładką. Widać ewidentną wadę tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I co w związku z tym? W terenie w błocie wybrudze znacznie bardziej niż dotykając je umytymi rękami.

 

Dlatego zdziwiła mnie trochę wypowiedź Puklusa z pierwszej strony tematu, skoro tak sądzi musi mieć jakieś logiczne uzasadnienie.

Edytowane przez Terrqge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@shotgun, Tarcza jest na tyle tania, że takie przedsięwzięcie nie opłacałoby się w PL czy innym kraju europejskim, bo musi być tłuczone w tysiącach sztuk. Jedynym miejscem gdzie opłaca się podrabiać wszystko i w każdej cenie to CN.

 

 Za 1/3 ceny bez problemu mozna kupić na allegro oryginały ,tyle że w 90% przypadków bedzie to odrzut produkcyjny posiadający przeróżne wady ,zwykle przeznaczony do zniszczenia ,jeszcze bez napisów.

A że sprytnych którzy biora taki towar zrobią swój grawer i sprzedadzą na allegro nie brakuje,to łąpiemy okazje  :thumbsup:

 

Kiedyś na alledrogo kupiłem na 100% oryginalny tłumik do auta za 1/3 ceny .Jakieś było moje zdziwienie kiedy po około roku zgubiłem go jadąć spokojnie na drodze ,po ogledzinach  okazało się ze uległ kompletnej biodegradacji .POLECAM TANIE ORYGINAŁY Z ALLEGRO :icon_confused:

Edytowane przez ZakazPedalowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy glowny interes robia zlomiarze, bo chyba nie wiesz jak wyglada odpad produkcyjny....

I jaka to wada, nie trzyma ksztaltu - wrecz niemozliwe, nie jest prawidlowo zahartowana - totalnie niemozliwe, chyba, ze poszedl sie j..... piec i poszla do kosza cala partia, ma lekkie bicie na boki - aaaa duzo jest idealnie prostych?

Kiedys byla zamieszczona tarcza z rozniacym sie logotypem, wtedy moglbym sie doszukiwac.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeżeli kupiłeś podróbki, to koniecznie zgłoś to Policji i prokuraturze. Wiem, że wielu forumowiczów zgłaszało podróbki obsłudze Allegro. To idiotyczny pomysł, ponieważ obsługa kasuje aukcję, a sprzedawca wystawia kolejną.

 

Jedynym skutecznym sposobem walki z podróbkami jest zgłoszenie Policji i prokuraturze. Tutaj dokładnie opisałem jak to zrobić: http://www.forumrowerowe.org/topic/161064-chinskie-podroby-tym-razem-ostrzezenie-dla-potencjalnych-kupujacych/page-6?do=findComment&comment=1669067

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...