Skocz do zawartości

Lubrza/Świebodzin/okolice - szukam towarzystwa do jazdy


nedved

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem z Lubrzy ok. Świebodzina. Szukam towarzystwa do wspólnej jazdy. Do tej pory przeważały u mnie krótkie samotne przejażdżki w tygodniu i weekend. W tym roku mam zamiar wybrać się na dłuższe wyprawy (też bez przesady), a jak wiemy w grupie raźniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem hobbysta radioamatorem. Naleze do klubu kpp.cb rafio i z radiem sie nie rozstaje. Czesto wjezdzam w takie miejsca gdzue autem tego nie zrobie. Czesto mozna bylo mnie spotkac z 2 m antena na bagazniku i z radiem na kierownicy. Jutro musze ponownie zainstalowac sprzet po zimie i befe gotowy do wycieczek. Takze jak nie przeszkadza ci to ze nie beda to szybkie trasy to jestem chetny bo samemu jakos nie chce mi sie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

było, było. Rozebrałem ja i jeżeli dobrze pamiętam to lewe łożysko jest całkowicie rozpier...sypane. Złożyłem z powrotem i jeszcze nie odpadła, ale zaczyna skrzypiec przy pewnych ruchach ;]. Wczoraj byłem u chłopaków na pon-wt mają ściągnąć łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...