Skocz do zawartości

[energia i wytrzymałość]


lukaszstargard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przygotowuję się do rajdu MTB. Czy poniższe suplementy mogą dać mi jakieś efekty czy to tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Zależy mi na wytrzymałości i energii.

 

http://fitnessmarket.pl/p/8/1079/olimp-beta-alanine-carno-rush-mega-caps-120kps--produkty-energetyczne.html

http://fitnessmarket.pl/p/41/278/olimp-argi-power-1500-mega-caps-120kaps--arginina-aminokwasy.html

 

Czy można ewentualnie oba suplementy łączyć przyjmując je jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że to mój pierwszy maraton. Po drugie ja nie chcę efektów uzyskanych przy pomocy supli a jedynie chcę się trochę wspomóc. Zawsze jeździłem na sucho, jedynie z izotonikiem w bidonie i kilkoma batonami energetycznymi. Chcę się zabezpieczyć, żeby nie opaść z sił na 40 czy 50 kilometrze dlatego pytam o to a chcę tez mieć trochę zapasu przy wzniesieniach, które akurat są na 35-45 km tego maratonu.

Chyba, że ktoś ma jakieś doświadczenia z suplami to proszę o radę. Nie chcę się faszerować a jedynie trochę wspomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminokwasy jak najbardziej, szybsza regeneracja, osobiscie polecem UNILIVER.

 

Mozesz tez wspomoc sie o jakas kreatynke :)

 

 

Na takim stopniu treningow nie uwazam czegos takiego jak dieta :)

 

Dobra dieta to wydatek rzedu 600-700zl miesiecznie.

 

Alternatywa jest jesc duzo i wszystko.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dieta to spory wydatek. Ja mam diete, ale nie jakąś ścisłą. Poprostu jem zdrowo i nie objadam się trzymając kilku prostych zasad i mam efekty. Także dieta jest i jak najbardziej na moim poziomie mi wystarczy. Trening też jest i to nawet dosyć mocny. Rower, bieganie, basen, siłownia.

 

Aminokwasy jak najbardziej, szybsza regeneracja, osobiscie polecem UNILIVER.

Czy te aminokwasy czyli Beta-Alanina może być łączona z tym drugim suplementem czyli Argi-Power czy one się ewentualnie powielają lub wykluczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...