Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Ić napisz do samego przewodniczącego partii.

Towarzysz Sobek piewca dobrej przygody i przyjaciel dzieci, rozpasał się, niszczy światopogląd naszej partii, zakrzywia rzeczywistość, niszczy wszelakie dobro które przez wiele lat staraliśmy się my towarzysze jak i cały lud braci rowerowej.

Wnoszę o przeniesienie towarzysza Sobka do łagrów, zablokowanie dostępu do wyrażenia poglądów, przedstawiania wizji, które godzą w dobre imię partii.

Tak nam do po muż Org.

Ku chwale rowerowej braci.

Zamen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo żyć nie będę.

Kiedyś był już podobny post, też chyba na wiosnę, miałem trochę więcej czasu.

Z resztą te wątki około rowerowe są mało klikane, widać z resztą po ruchu.

Zastanawiam się czy tylko ja na tym forum dziele się tym co robię, reszta nic nie robi, albo robi i gasi światło.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, chudzinki napisał:

Ale Ty się nie bocz, bo @MikeSkywalker nie miał nic złego na myśli ;).

Otóż to :)

Kiedyś wątek był (w sumie dalej jest) pełen zdjęć rowerów w nietypowej scenerii, w różnych, czasem zaskakujących miejscach. Same fotki ociekały ziarnem, nieostrością i brakiem profesjonalizmu. Kluczem były coraz to nowe wnętrza, takie nieodkryte. Kadry o których się nie śniło fotografom. Piwnice w których ciężko było się dopatrzyć rowerów pokrytych kurzem. 

A teraz? Ciągle płyty OSB i gips-karton! :D

Ja nic  do ciągłych modyfikacji rowerów i raportowania tego nie mam, ale jednak tęskno mi za wątkiem mniej sprzętowym a pełnym fotografii godnych orderów z cukini. Chwalić rowerami można się w jakimś prywatnym wątku. 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie chyba zrobię, chociaż od czasów przyznawania orderów, ten wątek przymierał głodem gdyby nie stodołowe zdjęcia moich klunkerów.

Tak czy siak miło że się temat ożywił.

Mam kilka zapomnianych miejsc w których mógłbym zainstalować rower.

Pozdrow'er

Edytowane przez Sobek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...