Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja swoim rowerom robię zdjęcia w krępujących sytuacjach (w czasie mycia się):

Przeprowadziłeś się czy łazienka po remoncie? :) Układ płytek sugeruje że po remoncie, szerokość to chyba 180cm. Dziwi mnie jedynie fakt wstawienia krótszej wanny bo widzę że w opcji z kwiatami  dookoła niej są półeczki z płytek. 

 

Z drugiej strony trendy w branży są takie że wanna to coraz częściej rzadkość, nawet klasyczne kabiny prysznicowe odchodzą do lamusa na rzecz bezbrodzikowych które z punktu widzenia myjni rowerowej nie są takie złe. 

Rowery też sugerują remont, bo często MTB HT ewoluuje w fulla i szosę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to dwa różne mieszkania. Biały jest w moim a szosa i full u matki gdy mieszkałem na czas remontu mojego (chociaż łazienki u siebie nie ruszyłem, jeszcze czeka). Wanna jest przykrótka bo była kupiona przed remontem generalnym u matki, a potem wyszło, że można rozsunąć ściany o ~15cm i powiększyć łazienkę, co też zostało zrobione, a wanna pozostała. Półki nie są w sumie złe.

Trendy trendami ale ja też czasem lubię tyłek wymoczyć a pod prysznicem się nie da. No i to ciągłe przecieranie zacieków z szyb ...

 

Nadal mam wszystkie trzy rowery. Skoro mam już jeden rower na szosę i drugi do lasu to biały wyewoluował w rower miejski. Dostał bagażnik, błotniki i węższe, gładkie opony na asfalt. Pewnie nie jest zadowolony bo wygląda śmiesznie, ale mam czy jeździć w każdą pogodę i nie strach go zostawić na mieście. Nikt dwóch U-locków nie przetnie tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś prekursorem takiej miejscówki , @@misiojedzie jako pierwszy pokazał fotkę w "waniennej" scenerii ale widzę , że u ciebie to już wieloletnia tradycja.

Ale kwiatki zaiste oczo######ne :icon_wink:

Ja chciałem tylko przypomnieć że myłem rower w wannie dosłownie kilka razy, może 2-3 z powodu wyjątkowo złej pogody kiedy potrzebowałem z jakiś powodów mieć czysty sprzęt "na już".

Minister zdrowia ostrzega że mycie roweru w wannie poważnie szkodzi na nerwy osobom w Twoim otoczeniu ;)

 

Normalnie myję na balkonie, wcześniej wodą z miednicy a ostatnio takim spryskiwaczem do kwiatków z napędem manualnym :D ciśnienie wystarczające żeby oderwało się błoto itp. 

 

1.jpg

 

korzystam póki mam jeszcze niewyremontowany balkon. pewnie nieprędko do tego dojdzie, ale później zostaje mi już chyba tylko karcher na myjni albo wanna :D

Edytowane przez misiojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam przyjemność zaprezentować Wam mojego nowego starego Peak'a  :thumbsup: Nieśmiało podejrzewam że być może jest to jedyny Peak 26' z sztywnym widelcem na forum, oraz jeden z niewielu rowerów z nowym sztywnym widelcem Accent  :thumbsup:

 

Waga z Race King 2.2 to około 10,2 kg, jak się "wjeżdzę" w sztywniaka to wtedy założę Rubena Zefyros 2.1 i waga powinna spać minimalnie poniżej 10 kg  :thumbsup: Dziwne uczucie kiedy przód roweru jest lżejszy niż tył  :w00t:

 

WP_20170701_11_05_07_Pro.jpg

 

WP_20170701_11_06_30_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...