Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, 100lar3k napisał:

@wojtt80 Bardzo fajnie wyglądają srebrne dodatki. Coraz bardziej ten kolor mi się podoba

Zawieszony

large.006_2022-04_H.jpg.16b1b89df35c4d82

large.007_2022-04_H.jpg.8550317c63aaac18

Co to za tarcze hamulcowe? Coś od SRAM? Wycięcia mają ostre krawędzie, czy to wytłaczana tarcza z zaokrąglonymi brzegami?

Jak pasuje do nich klocek z TRP? Nie ma problemu że wystaje powyżej/ poniżej tarczy?

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtt80 To są tarcze sram centerline dokładnie takie jakie pokazał @pinok. Do tej pory ze wszystkimi zaciskami używałem tarcz shimano sm-rt81. Nigdy nie przejmowałem się wysokością tarczy i klocka. Do tej pory nie miałem z tym problemów. Powiem szczerze, że gdybym nie trafił gdzieś na temat o tarczach shimano to nawet bym nie wiedział, że tańsze modele są szersze a droższe węższe. Sm-rt81 u mnie dobrze działają z xt785, tektro novela avid bb7 i teraz TRP.  Tarcze stama kupiłem bo potrzebowałem mocowania centerline, które jest w tych piastach. I padło na srama też trochę z tego względu, że każdy komplet shimano jaki kupiłem zawsze musiałem delikatnie prostować. W symie nie wiem czy tarcza jest wytłaczana czy wycinana ale krawędzie na pewno ma zeszlifowane.

A żeby nie odbiegać zbytnie od tematu. Czerwone jajko od Banlessa njaszybsze :) Niestety ale okazało się, że złota [stara wersja} nie chce współpracować z kmc x12 

large.001-2022-04-06_G.jpg.f2b9566ce1bd5

Edytowane przez 100lar3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Histeria kolegi z discorda

Spamowałem go zdjęciami moimi z rowerami, w końcu kupił HT krossa, świetnie mu było, pojechał w góry z kumplami, wypożyczył fulla i pod koniec dnia poleciał, złamał obojczyk z przemieszczeniem, rekonwalescencja, sprzedał HT, zdrowieje, kupił rondo.

Dziś zrobił 30km i mu się podoba nawet bardzo.

285385772_20220504_1528112.thumb.jpg.c616cc3abc6a1e1a96969eec98dec407.jpg

Ot cała histeria 🤗

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

IMG-20220602-161056858.jpg

Szosowy SS z rur kanalizacyjnych najniższej klasy. 

Ma tyle samo zalet co wad. Jedziesz i masz ochotę go wywalić do najbliższego kosza, a po chwili stwierdzasz że jednak jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest długi, to fakt. Gdybym wiedział że będę wkładał baranka, brałbym mniejszy rozmiar. Pozycja jest mocno wyciągnięta, ale przyzwyczaiłem się po poprzedniej szosie. Chociaż oczywiście do optymalnej pozycji sporo brakuje.

Miał to być rower na chwilę, przejściowy. No ale patrząc na ceny...

Najbardziej jestem zdziwiony kołami. Rąbie je niemiłosiernie po Warszawie, a w życiu nie miałem prostszego kompletu fabrycznych kół. Bicie jest w kategorii "kosmetycznych" poprawek.

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...