Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniały rower. Jeszcze wspanialej pobiałkowane ściany. Widać, że ktoś farbę nakładał łopatą i wyraźnie pod wpływem środków odurzających (może rozpuszczalników).

Ale, czy ty trzymasz taki rower w takiej piwnicy? Jeśli tak, to pewnego dnia ci go ukradną.
Mówię to z perspektywy Bydgoszczanina, którego piwnice w dwóch blokach, na dwóch różnych osiedlach są raz na 3 lata regularnie okradane. Nie ma znaczenia, jakie masz drzwi. Jest nocne tourneee, złodzieje biorą co popadnie. Takiego roweru nie przepuszczą.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punkxtr Pięknie zdjęcie, takie nawet jakby artystyczne.

W moje zaropniałe oczy kłuje trochę porządek w narzędziach, brak brudnych szmat wiszących na stojaku i jednakowo biała ściana, bez przebarwień i zacieków. Musisz się postarać następnym razem. Fajnie by było zobaczyć w tym wątku zaplecze (graciarnię) tak wyśmienitego serwisu jak twój. Pokaż, że bałagan zdarza się też najlepszym. Na stronie Serwis Bajka jak smar nakładasz to w rękawiczkach, kórymi można by drożdżówkę jeść. Sa tak czyste, że aż nierealne. Potem człowiek serwisując swój rower może się stanów lękowych nabawić.

Sztucieć takiś taki niekompletny, co to za model?
Czy to prawda, że Brooks Cambium są takie szorstkie w obyciu, że potrafią siedzisko spodni szybciej niż mole zjeść?

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rambolbambol dzięki, akurat zdjęcie robione naprawdę na szybko. Dopiero chwilę później uświadomiłem sobie, że  mogłem dołożyć tam jeszcze kwiaty na stołku 😉
Bałagan zdarza się i u mnie oczywiście aczkolwiek mam jakąś nerwicę pod tym względem i wolę jak jednak jest porządek 😉

Widelec to rozebrany Rock Shox RS-1 z górnymi goleniami pomalowanymi pod kolor ramy. Na Cambium jeździ jeden czy dwóch z moich Klientów i ktoś rzeczywiście wspominał o jego szorstkości. Musiałbym jednak dopytać. 

Skom25 (nie wiedzieć czemu nie mogę zawołać drugi raz Usera w jednym poście) bez przesady 😉 Przy montażu dolnej miski sterów używałem palców. Aczkolwiek pędzel stosuję np. do smarowania ślizgów (bo ręki nie włożę do goleni) czy wszelakich Ratchetów, zapadek. Czyli do precyzyjnych elementów tam, gdzie czasem ma to znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woojj to "niestety" rower Klienta, ja się tylko przy nim dobrze bawię (stalówkeczka z fajnymi częściami). Od wielu lat przekonuję się o prawdziwości powiedzenia "szewc w dziurawych butach chodzi". Od lat treningi to najchętniej trenażer, bo najszybciej. Nie pamiętam, kiedy dobrze bawiłem się w terenie - nie mam czasu. Aktualnie w moim rowerze trzeba wymienić napęd, części leżą ale nie mam kiedy się za to zabrać. To samo z amorem (nomen omen w końcu Walentynki) - powinienem dawno zmienić mu uszczelki ale... kiedy. Więc z obaw o jego stan wewnętrzny śmigam na trenażerze i tak koło się zamyka. 

A jak już jest chwila czasu, to najczęściej nic mi się nie chce. Obręcze dla siebie (zdjęcie anody, customowe malowanie) robię od ponad roku. Przerzutek Acros nawet nie tknąłem. Tyle dobrze, że dla mojej Dziewczyny założyłem komplet i w NRSie zrobiłem kilka niezbędnych spraw. No, to się wyżaliłem 😉

Edytowane przez Punkxtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stalówki, to pewnie złożyłbym sobie chętnie coś retro MTB. Np. na bazie topowej ramy Scapin albo może Ritchey Plexus. 
Natomiast od lat szukam dla siebie Gianta MCR 1. Co ciekawe nie lubię szosy jako takiej ale ten wózek w końcu gdzieś znajdę i kupię 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...