Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

au.THOR ro.NIN TM już obsmakowany. Zwrotne bydle niebywale. Wejście w zakręty wymaga bardziej instynktu niż pracy kierownicą. Rozmiar 54 na 182cm pasuje idealnie. Potrzebuję się trochę pobawić z krótszym mostkiem, bo 80mm to za daleko jak dla mnie. Chce ktoś kupić mostek 80mm 7 stopni z logiem Giant?

Co do frontowego cyklotronu laserowego (Mitas Gripper), to docelowo taki sam też trafi na tył. Tak w ogóle to jedna z lepszych opon, jakie miałem okazję ujeżdżać. Ciężka, ale bardzo przyczepna i wytrzymała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć że Ronin Authorowi się udał ;-) Jeździ to to rewelacyjnie. Rasowy szutrowiec....nie retro adaptacja. Byłem zachwycony jak miałem Ronina pod sobą. Wersja po tuningach z carbo-widłem i lekkimi kołami wymiatała.....szok.

Nie jest to wszystkomający wszędołaz, ale rasowa grawelka z romantyczo-turystycznym sznytem. Taki wariat który da się kochać od pierwszego przekręcenia korbami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dwa Pussy to nie jeden. Choć czerwona przehulana byndzie następnymi świętamy.  

qUd7XVeTVNfu9fgK3u2jMPo0QeZAQIYKZMj8S9j2

WSZYchnego dobrego, oby się Wam XXery nie chowały zbytnio po wnętrzach a wew zdrowiu i humorze dopisywały na szlakach  ;)

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone będą wyglądały tragicznie, zaufaj mi, nie masz nic z czym by współgrały :D Jak już to próbuj złamać czymś żółto czarną kolorystykę. Najłatwiej zrobić to montując koszyki w innym kolorze i do tego chwyty, tyle że koszyki już masz.

Problem jest taki, że nawet czarne w przypadku ESI nie są czarne tylko ciemno szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się chwali to i ja, a co mi tam :rolleyes:

20190106-145439.jpg

Jakby ktoś niedowidział to na dole szosa, na górze MTB :P

Dodatkowo obydwa rowery są owinięte folią stretch w taki sposób :D

20181102-191137.jpg

Po co?

Bo co roku rozkładam rowery do ostatniej śrubki, wszystko myje i składam na nowo :D A że w tam gdzie stoją rowery zawsze ukruszy się trochę tynku i poleci kurzu, to staram się zabezpieczyć całość jak mogę. No i ten powiew czystego sprzętu na wiosnę jest bezcenny :wub:

PS: Szosa jest na sprzedaż w dobrej cenie gdyby ktoś był zainteresowany. Praktycznie nowa, kupiłem zły rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...