Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się troszku pochwalę.

Csepel Dostał w końcu amortyzator

large.IMG_20180127_211456.jpg.baeefe2f24

 

A stary widelec poszedł w tą ramę:

large.IMG_20180127_101512.jpg.bb97f949e8

ale żeby nie było to jeszcze zdjęcie prawie gotowego wozidła.

large.IMG_20180131_215022.jpg.2a3acff3bd

No i ostatnia sprawa bo nie jestem pewien na 100 procent. Czy może ktoś mi napisać czy dobrze założyłem blat na korbie. To moje pierwsze jajko więc...

large.IMG_20180131_215048.jpg.6bc5236036i

I to tyle ode mnie. Rower prawie gotowy. Do kupienia zostało siodełko i pedały. Do nawinięcia owijka na kierownicę ale to dopiero jak będę pewien, że klamki mam w odpowiedniej pozycji.

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiż jestem wzruszony. Wiosna idzie i tak pięknymi fotografiami obrodziła. Wycieram zasmarkany w uniesieniu nos w rękaw najlepszej swojej koszuli. 

Nasz naczelny fotograf Sobek82 nie pozwolił wątkowi zapaść się w niebyt. Co więcej umieścił tak urokliwą panoramę swojej legendarnej kanciapy, że postanowiłem wydrukować ją na swoim papierze toaletowym i myśleć, jakże to pięknie bywa u co po niektórych.

Wooyek ... takich fotografii braknie na twoim blogu. Oddają prawdziwą istotę rowerowania. Ogół i detal gryzą się pomiędzy kompozycją tejże fotografii. Dętki niedbale porozrzucane w tle, to tylko sprytne odwrócenie uwagi od stojaka i pompki z Lidla. Niby taki znany bloger, wielka osobowość w świecie enduro a jednak o duszy bliższej każdego z nas. Ot swój chłop! Też używa dętek a nie tylko mleka. Plakuje tapicerkę swojego auta, po którym Niemiec płakał, jak Polak licznik cofał. Jeśli trzeba, to położy gładź w łazience. 

maczet190399 jednak szarpnął mnie za serce najmocniej. Idea podziałów i warstw wśród rowerów. Rower-alfa (któryż to?) i jego stado. Pozwólcie, że nie opiszę tego obrazu bardziej, ale słowa topią się w gardle. Oddaję się kontemplacji tejże kompozycji, pozwalając aby czas wkoło płynął. Popuściłem tylko z deka...

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, rambolbambol napisał:

Wooyek ... takich fotografii braknie na twoim blogu. Oddają prawdziwą istotę rowerowania. Ogół i detal gryzą się pomiędzy kompozycją tejże fotografii. Dętki niedbale porozrzucane w tle, to tylko sprytne odwrócenie uwagi od stojaka i pompki z Lidla. Niby taki znany bloger, wielka osobowość w świecie enduro a jednak o duszy bliższej każdego z nas. Ot swój chłop! Też używa dętek a nie tylko mleka. Plakuje tapicerkę swojego auta, po którym Niemiec płakał, jak Polak licznik cofał. Jeśli trzeba, to położy gładź w łazience. 

Disclaimer: dętki leżą niedbale, bo są od lat nieużywane - tubeless only! ;) A Plak to jeden z moich ulubionych kosmetyków rowerowych :)

A żeby nie było, że zaśmiecam ten jakże szacowny wątek, to wrzucę jeszcze jedno - choć niestety nie do końca w konwencji ;)

san-remo-oboz-rowerowy-178.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przestrzeń zamknięta musi być własna... hmm?

Skonsultuję to z naczelnym organem decyzyjnym podkomitetu do spraw eksportu roślin dyniowatych. Były wcześniej nieścisłości, czy "wiata" to przestrzeń zamknięta czy otwarta. Na wszelki wypadek obywatela, który zadał to pytanie wysłaliśmy na obowiązkowe przyuczenie do Państwowego Gospodarstwa Rolnego w Kiejkutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...