Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużka w przedłużce ... słoik majonezu ... lutownica?

Ja tu widzę jakieś mroczne i zakazane praktyki u ciebie w salonie się odbywają na tym biednym fullu. Kto serwisuje rower lutownicą?

Powiedz, czy napełnienie układu hamulcowego majonezem, to rower ma za karę, czy po prostu tworzysz jakiegoś Frankensteina?

 

Nawet nie wiem gdzie to zgłosić? Policja - NIE, CBŚ - NIE, Klub Sympatyków Kubusia Puchatka - NIE.

Z pewnością biuro wikariusza generalnego w twojej kurii powinno o tym wiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja serwisuję czasem rower lutownicą, zupełnie poważnie mówię. Mianowicie lutuję końcówkę linki - zaciskanie jej szczypcami jest do kitu - słabo się trzyma i w razie wymiany linki albo tylko jej wyjęcia na chwilę, mamy końcówkę do wywalenia i musimy obciąć koniec linki. Ja wolę sobie końcówkę przylutować i odlutować kiedy trzeba, linka i końcówka ciągle wyglądają jak nowe :thumbsup:

 

A o majonezie hamulcowym to nie słyszał? Rower hamuje wtedy jak po maśle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rambolu. Mam słabość do przedłużek i uważam, iż poznać mężczyznę po przedłużkach jego! Lutownicą zarabiam końcówki linek (zupełnie jak WSK djzatorze), a majonez ma lepsze właściwości od dot 4.1 i da się nim jajka posmarować (spróbuj zaprawić sałatkę jarzynową płynem hamulcowym, a wnet przystąpisz do kościoła majonezowego!).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Avidy Elixir więc olej odpada. Co innego gdybym miał Shimano, tam rzepakowy pasuje jak znalazł. Kusi mnie też sprawdzić margarynę Kasię i fryturę. Chociaż słyszałem, że ta ostatnia, ze względu na cholesterol, powoduje przyspieszony fading.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rambolu. Mam słabość do przedłużek i uważam, iż poznać mężczyznę po przedłużkach jego! Lutownicą zarabiam końcówki linek (zupełnie jak WSK djzatorze), a majonez ma lepsze właściwości od dot 4.1 i da się nim jajka posmarować (spróbuj zaprawić sałatkę jarzynową płynem hamulcowym, a wnet przystąpisz do kościoła majonezowego!).

Prawdziwi mężczyźni jedzą sałatki jarzynowe przyprawione DOT 5.1 ...

nie jedzą miodu, żują pszczoły ...

używają lutownicy do usuwania włosów z nosa ...

i potrafią ogolić się jadącym tramwajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majonez to właśnie ulepszony olej rzepakowy. Żółtko jajka doskonale uszczelnia wszelkie nieszczelności, a ocet odtłuszcza przewody obłuszczone tłustym olejem. Winiary ma dodatkowo sól, żeby rowerzysta nie przysolił w drzewo podczas hamowania (niektórzy stosują w tym samym celu również pieprz - w wiadomych względów).

 

@Gothic - chcę zobaczyć, jak aplikujesz fryturę do Avidów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi mężczyźni jedzą sałatki jarzynowe przyprawione DOT 5.1 ...

nie jedzą miodu, żują pszczoły ...

używają lutownicy do usuwania włosów z nosa ...

i potrafią ogolić się jadącym tramwajem.

 

Do perfekcji opanowałem tę ostatnią sztukę. Nadto, z atrybutów męskości, mam jeszcze wyjątkowa toksyczne fuzekle!

 

(...)

@Gothic - chcę zobaczyć, jak aplikujesz fryturę do Avidów.

 

No wiesz... chochelką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie golą.

 

A właśnie, że się golą!

Po prostu otwierają drzwi będąc w jadącym tramwaju, wychylają się za drzwi i przykładają twarz do asfaltu.

 

Pewnie można by to samo zrobić samochodem, ale prawdziwi mężczyźni są rozsądni i nie stwarzają ryzyka katastrofy lądowej prowadząc samochód. Nierozsądek na drodze zachowują tylko metroseksualne pseudomęskie żabie repliki podróbek prawdziwych mężczyzn stosujące nielegalne środki powiększania penisa, takie jak jazda germańskimi autami znacznie powyżej dozwolonej prędkości pod prąd.

 

A nikt z was nie golił się na rowerze? Pędzicie po leśnym singletracku i przykładacie twarz do mijanych drzew. Na gładko golą brzozy, trochę gorzej świerki. Jeśli o golenie nóg u facetów chodzi, to nie jestem fanem, ale zdarzyło sie kilkakrotnie aslfaltem nogi ogolić.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś używać Majonezu DekoracyjnegoTM rozcieńczonego płynem DOT do uszczelnienia opon?

Majonez sprawdza się w IT jako jedna z najtańszych i zarazem najlepszych past termicznych na rynku.

Może czas na jego dalszą karierę w branży rowerowej, bo do użycia jako płynu hamulcowego to nie mam wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy towarzysze, ale ja w poście adamosa widzę ewidentnie przestrzeń otwartą i to bez jakichkolwiek elementów roweropodobnych. Jest słoń, ale to nic a nic nie tłumaczy.

 

Zachowanie takie jest obelżywe dla tak szanowanego wątku jak ten. Uprasza się więc ciebie adamosie z miasta Toruń o zamieszczenia tu i teraz fotografii twojej Kony na tle meblościanki. Zdjęcie możesz wykonać na przykład japońskim siodełkiem Pure V Race - wersja limitowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...