Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

@klon

Lista pytań, które pewnie nurtują wszystkich czytelników tego wątku i miło, gdybyś udzielił na nie wyczerpujących wypowiedzi:

  1. Czy to jest VW Bora? Ile pali na setkę? O ile cofnięty licznik? Niemiec płakał jak oddawał?
  2. Rower to NS Epileptyk, czy jakoś tak, ale co to za puszki na podłodze w aucie? Widzę bitą śmietanę, spray do okien, farbę do ścian, muchozol i chyba smar miedziany. Interesujący wybór na wyprawę. Musisz być interesującym człowiekiem.
  3. Masz CB radio?
  4. Czemu na żadnym ze zdjęć nie widać laczków Kubota? Chyba że fotki zostały zrobione laczkiem Kubota, to wybaczam.

Tak czy inaczej pochwalam wysoką ziarnistość kadru i raczej klarowną przestrzeń zamkniętą typu "W" a nie "na tle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy to jest VW Bora? Ile pali na setkę? O ile cofnięty licznik? Niemiec płakał jak oddawał?

Nie, to nie Bora, ale jesteś blisko ;) Zawsze wypala tyle ile wleję, licznik cofnięty o te kilka km co na wstecznym jeździłem :teehee:

Jaki Niemiec? ;)

 

 

 

Rower to NS Epileptyk, czy jakoś tak, ale co to za puszki na podłodze w aucie? Widzę bitą śmietanę, spray do okien, farbę do ścian, muchozol i chyba smar miedziany. Interesujący wybór na wyprawę. Musisz być interesującym człowiekiem.

Sam nie wiem co tam jest, ten koszyk jest puszką pandory, obawiam się sprawdzić jego zawartości ;)

 

 

 

Masz CB radio?

Mam CB radio bez CB :woot:

 

 

 

Czemu na żadnym ze zdjęć nie widać laczków Kubota? Chyba że fotki zostały zrobione laczkiem Kubota, to wybaczam.

Kubot właśnie gra na Wimbledonie i niestety zabrał swoje laczki, nie chciał pożyczyć :(

Fotki robione lewarkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta to Polio Kljasik mości ludziska :D pewnie 94r :D

Gratulacje, co prawda rocznik delikatnie inny, ale mimo wszystko wygrał Pan 3 kilo mułu z dna jeziora Inulec(tam cykałem fotki ;) ). Odbiór osobisty, zalecane posiadanie własnego akwalungu :thumbsup:

 

 

 

Tylko nie pomyl którejś z tych "puszek na wyprawę" z mielonką turystyczną albo paprykarzem. :D

Spokojna głowa, paprykarze są w innej skrzynce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...