Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pomost łączący to:

 

i to zdjęcie:

 

k0cyg27oa9lm.jpg

 

 

 

 

 

22flxlxo0u6w.jpg

 

:teehee:

i dodatkowy punkt za koszyk bidonu do góry nogami zamontowany

 

ps offtopiczne:.

co to za rama?

zdjęcie wykonane kawałkiem drewna do kominka (dąb sezonowany 2 lata pod gołym niebem - przez co nabrał światłoczułości wystarczającej do wykonywania zdjęć nawet przy świetle wenus rozproszonym w porannej mgle)

DSC_0344_zps58625dbb.jpg

po wykonaniu zdjęcia zobaczyłem świecące na czerwono oczy, których tam nie było

... boję się tam wejść przed wschodem słońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowy punkt za koszyk bidonu do góry nogami zamontowany

Jak w kwietniu go składałem, to o 6:00 wparowali agenty ABeWe i chcieli mi zabrać ramę, bo wg ich informacji była kradziona. :P

Zapytałem o posiadanie postanowienia sądu - brak. :P

Po krótkiej szarpaninie i przyduszaniu, odeszli z niczym, ale zostawili fajną walizeczkę z narzędziami. :P

 

se99qr8r38o2.jpg

 

 

Dokończyłem składanie... i tym sposobem, w nerwach przed pierwszą jazdą, założyłem koszyk do góry nogami. :D

Doszukałem się informacji w sieci, że ta walizeczka była do kupienia w Biedronce. :teehee:

 

co to za rama?

Lapierre X-Control. Wg sprzedawcy miała być z modelu 310. Nie ustaliłem, z którego roku jest ta rama... :icon_confused:

 

 

DSC_0344_zps58625dbb.jpg

 

Najbardziej w tym zdjęciu intryguje mnie żółto-zielona poświata w prawym górnym rogu.

 

g52x6pku1p1y.jpg

 

CI Polsat, My ghost story. Weteran wojny w Iraku (?) oddaje hołd niedawno poległemu w walce pułkownikowi/generałowi (?).

 

Koniec offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najbardziej w tym zdjęciu intryguje mnie żółto-zielona poświata w prawym górnym rogu.
to właśnie wspomniane światło wenus w porannej mgle - boję się go - nie wiem jak się przedostało do wnętrza domu. Chyba jest inteligentne ... nie znam jego intencji ... boję się coraz bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę dobrą praktykę stosowania odblasków, widoczność przede wszystkim. O ile walizeczkę rozumiem doskonale (monter w rodzinie!), to zastanawia mnie czerwony błysk ostrzegawczy na wihajstrze od stojaka na rower. Proszę o wyjaśnienie. W ogóle mnie strasznie zaciekawiła konstrukcja tego stojaka - szczypce Morse'a są chyba bardzo istotnym elementem tej instalacji.

@ Shuvv - mleko zrobiło mój dzień :teehee:

Poniżej wstawiam zdjęcie zawodniczej przedniej lampki, do której został przymocowany rower:

stopa_musi_byc.jpg

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie czerwony błysk ostrzegawczy na wihajstrze od stojaka na rower

W mojej magicznej skrzynce posiadam takie dwa,jeden do magicznych śrub 13, a drugi do 14.Musiałem jakoś zapobiec pomyłkom.Szczypce Morse'a to istotny element tej instalacji,ale trochę się spóźniłem,byli lepsi .

Edytowane przez LUKASZ1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywan jest spoko, wystarczy odkurzać i sprawia wrażenie czystego. Mam w swojej kamienicy piwniczkę, ale jest tam ciemno i za podłogę robi klepisko z rzuconym kawałkiem płyty pilśniowej. Dywan już ocalił moją godność kilka razy, np. gdy wystrzeliła mi zawleczka śrubki trzymającej klocki Avidów... Po 15 minutach znalazłem, radości nie było końca :laugh: W piwnicy śrubka spadająca na podłogę = leć po nową, dla tamtej nie ma już nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę stosować się do obowiązujących standardów fotografii, bo Komisja Kontroli Zdjęć i Pielenia Cukinii poczyni odpowiednie kroki. Wytyczne techniczne:

- kadr zmuszający do zastanowienia co jest głównym tematem zdjęcia,

- "Ziarno takie, że można hektar pola obsiać i jeszcze zostanie..." (za pietia79)

- kompozycja zdjęcia oraz tło winny być tak mocno artystyczne, jak tylko się da, artyzm ma kapać z monitora na klawiaturę gęstymi zaciekami,

- tematem zdjęcia musi być rower w pomieszczeniu.

Poniżej próbka lepszej znajomości wytycznych:

p5Jd8ep.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djzatorze

Komisja Kontroli Zdjęć i Pielenia Cukinii przy Regionalnym Kole Gospodyń Wiejskich w Bydgoszczy wraz z Komisją Kontroli Gier i Zakładów Mięsnych właśnie nominowała cię do orderu zasłużonych dla niniejszego wątku.

Order będzie wycięty z plastra ziemniaka lub cukinii i wręczony ze wszystkimi honorami w mieście Bydgoszcz w terminie dogodnym.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...