Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy rower...

 

Co tydzień pieczołowicie go odkurzam...

 

DSCF1008_zpsbae80595.jpg

 

A oto były rower mojej byłej żony... nie, raczej była żona mojego roweru. No, jakoś tak. Chyba.

Wybaczcie piękny zachód słońca w tle i ogólnie wybitnie romantyczny nastrój fotek.

 

DSCF1001_zpscc4cfedd.jpg

 

DSCF1003_zpsf3afdb7e.jpg

 

DSCF1005_zpsab15d8c5.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tajemnic warsztatu się nie zdradza... Ale powiem jak zrobić tak ostrą fotę:

 

-trzeba koniecznie stać na jednej nodze,

-trzeba koniecznie trzymać się rury wod-kan,

-aparat trzeba stabilnie trzymać w jednej ręce, najlepiej mocno wyciągniętej w niewygodnej pozycji,

-pod żadnym pozorem nie należy używać flesza

 

Zrobiłem jeszcze takie

 

DSCF1006_zpsba5707d0.jpg

 

ale wrodzona skromność nie pozwala mi chwalić się znajomością takich technik foto jak rękodrżęczing czy też aparatokręcing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to serię zdjęć ram na stoliku w pokoju, każde z innego etapu budowy bajka :)

 

1.

 

24652_507137909348046_2013139997_n.jpg?l

 

 

2.

 

CAM00089.jpg

 

3.

 

1239657_559115487483621_917538070_n.jpg

 

Wszystkie robione kalkulatorem!

 

Wytrawne oko zauważy że stolik się skurczył i zmienił kolor :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ja dobrze widzę, że w okolicy kaloryfera tak długo przeze mnie oczekiwana REKLAMÓWKA Z TESCO?!?!?! :w00t::D Full Respect Man!, +10!

 

Niebieskie paski na to wskazują. Kurde, mogłem dołożyć reklamówkę z żabki, 5 punktów tez się należy.

Nikt nie zwrócił uwagi, że ładnie ułożyłem poduszki. Teraz mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

też tak sądzę, za jasno, za czysto
jak by choć miska z brudną nafta albo barbieri przewrócone z zawartością...
za to ugupu idzie jak szalony, ma chłopak rękę do zdjęć -trzeba przyznać (nie wiem tylko czy to już nie pachnie manierą artystyczną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

a nie! ja już ściagnąłem
co do samej fotografii - to nie może być amator - za duży profesjonalizm, powtarzalność (to nie może być przypadek)
tak kojarzę czy przypadkiem tych zdjęć nie widziałem ostatnio w National Geografic ... albo nie, to była G.Wyborcza, Duży Format, zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem szczerze wzruszony ilością wartościowych maszyn, którymi w normalnych warunkach nikt by sie nie pochwalił.

Tyle dobra, emocji i pasji na jednym wątku (Sanepid zapewnie tez obserwuje ten wątek).

Chciałbym też publicznie podziękować naszemu łaskawie panującemu moderatorowi, sir durnykot za to, że nie pozwolił temu tematowi zaginąć w odmętach śmietnika.

Piksel przeniósł temat [Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz do Śmietnik
    Wysłane 02 marzec 2014 - 01:04     

durnykot otworzył temat [Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz
    Wysłane 02 marzec 2014 - 13:20     

durnykot przeniósł temat [Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz do Rowerowe forum na max!
    Wysłane 02 marzec 2014 - 13:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...