Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

1. Mocno stuningowany bicycle typu BMX. Chyba najbardziej pasuje do tego tematu bo służy wyłącznie do przemieszczania się w pomieszczeniach :D (parę ha powierzchni krytej :P)

 

2%2520a.jpg

 

 

2. Próba zmodyfikowania przez kolegę z pracy mojego Poziomka (o taki psikus mi zrobił jak nie widziałem)

 

3%2520a.JPG

 

 

3. Poziomek mieszka ze mną w pokoju :sweat:

 

4%2520a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze trafiłem na właściwe salony ja podły plebejusz,szelma ze mnie to żart cięty będzie jak kąty w ramach Ivana i gładki jak spawy u realkrzysiek,zdejmować przesłony i fotografować domowe zasłony,brudne gacie i bidety,zafajdane mogą być klozety byle rama piękna stała wyczyszczona i błyszczała aby blaskiem swoim porażała i na glebę w błoto was rzucała,niechaj błyszczą się Lapierry na długości całej kiery,wzdłuż lamperia jak ta lala cała w .....błocie uwalana 

212_rower_droga_jezdnia_rowerzysta_znak_

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

 

Poniżej mój najnowszy, najlżejszy i najzayebsitszy nabytek.

 

Przepraszam za brak oświetlenia ale właśnie oszczędzam na kolejny jeszcze nowszy, jeszcze lżejszy i jeszcze zayebistszy sprzęt...

 

12883527524_7ca21550d6_b.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Poza tematem, ale musiałem to dodać po obejrzeniu tego zdjęcia:

oglądać fragment od 40 sekundy do 1:05 :)

Edytowane przez FigoiFago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli ma być wewnątrz to fotka z mojego pokoju: gallery_160802_2888_548969.jpgtak, wiem, dawno nie sprzątałem :P

możecie też podziwiać zdjęcie mojej kanapy i choinki:
gallery_160802_2888_155634.jpgjeśli będzie chwila wolnego czasu jutro to wrzucę fotkę miejsca zamieszkania mojej ramy do zimówki która wyjedzie chyba najszybciej 2017 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto nr 1 jest obrazoburcze i należy je natychmiast usunąć z tematu  :woot:

Foto nr 2 za światłoczułość kanapy i jej estetykę dostajesz +40 do lansu,oraz +5 do incepcji wymiarowej w jakiej znalazła się rama

Od szanownego Jury otrzymujesz na chwilę obecną nagrodę specjalną za elegancki wzór kafla na podłodze oraz nienaganną czystość ramy  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivan,ramy widzę z górnej półki a przygotowania do sezonu w pełni,bo już nawet trykotki wyprane.

 

Ramy z półki tylko średniej, gdyż górna półka znajduje sie na stryszku.

 

 

A'propos kabla od choinki...

 

12913944505_713229d9ce_b.jpg

 

I jeszcze go góry podłogą, aby było bardziej artystycznie...

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie no.. samo żeliwo widze. Trzeba by trochę wiejskim carbonem zajechać  :icon_cool: . Moja była przed operacją plastyczną w dodatku ostro niepohamowana  :whistling:

1.jpg
Za nadmierną jakość proszę wybaczyć  :whistling:
 
Mam nadzieję że Jarek doceni wkład artystyczny bo i najlżejsze naginacze w kraju raju, też lubią lumpki i grzejniki w tle :D
prototyp-do+jazdy+001c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@viper..dobrze, że masz "misia" w lewym dolnym rogu bo poszedłby hejt, ale i tak za czysto, za czysto...
Spójrz powyżej na kompozycję z luxtechem w tle :D - odpowiednio ułożona draperia odzieży sportowej nawiązującej kolorystycznie do napisu lux-tech, zimne fiolety po prawej tworzące głębię
i ta gra faktur - gres a'la marmur i "baranek" na skosach.
I te smakowite tralki ciepłem drewna i kosz wiklinowy spajające oba brzegi zdjęcia.
Czysta magia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...