Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, Grzeszaldo napisał:

i jak sie sprawuje?? możesz napisać kilka zdan od siebie na jego temat ?? biore go mocno pod uwage , zastanawiam sie rowniez nad CANYON ENDURACE CF SL DISC 7.0 

cześć, na tą chwilę za dużo nie powiem, dopiero dwie jazdy , prawie rok nie siedziałam na rowerze z powodu kontuzji. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, to moja druga szosa o geometrii endurance. NA plus możliwość zamontowania szerokich opon i ISO Speed z tyłu i przodu, na drodze szutrowej prowadzi się dobrze i stabilnie. Oglądałem i czytałem kilka testów na forach zagranicznych, dodatkowo miałem możliwość przetestowania roweru przez zakupem, dlatego się na niego zdecydowałem. Według opisów rower mocno uniwersalny, na drogę , oraz  jazdę poza asfaltem. Fajny patent ze schowkiem na dętkę , klucze i inne rzeczy,  konstrukcja roweru bardzo sztywna i zwarta, bardzo dobrze się prowadzi.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich zdjec, w takim temacie wystarczy jak jest zdjecie od dobrej strony. Aczkolwiek robiac jakas porzadniejsza sesje zdjeciowa, mozna pomyslec o drobiazgach. Przy jednym zdjeciu, najlepiej jak jest to prostopadle ujecie. Wtedy najwiecej widac.

Kiedys na forum sporo dzialo sie w projektach rowerowych, tym samym bylo duzo ekshibicjonistycznych zdjec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kemot1974, miałem Domane ALR 4 disc , miodzio rower. Napisz jak pracuje iso speed z tyłu i z produ, czy masz regulację iso z tyłu ? Nie wiem czy to ma sens, ale mógłbyś tego Treka porównać do poprzednio używanego Gianta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jurcyk napisał:

@kemot1974, miałem Domane ALR 4 disc , miodzio rower. Napisz jak pracuje iso speed z tyłu i z produ, czy masz regulację iso z tyłu ? Nie wiem czy to ma sens, ale mógłbyś tego Treka porównać do poprzednio używanego Gianta ?

@Jurcyk- regulacji z tyłu nie ma, jest w wyższych modelach.  Tak jak pisałem koledze wcześniej , osobiście  odczuwam zalety iso-speeda. Miałem juz kilka razy przyjemnosc  zjechać z asfaltu na drogi szutrowe i rower naprawdę sie dobrze prowadzi i tłumi drgania.  Jak dla mnie ma bardzo zwartą i sztywną konstrukcję. Jest bardzo wygodny. Chcę jeszcze założyć  szersze opony ( aktualnie mam 700 x 32) i zobaczyć jak jazda z szerszymi oponami.  Do tego ten lakier i detale wykończenia robią robotę :)  Do Gianta nie odważę się na porównanie, za krótko testuję Trek-a, może za 2-3 miesiące coś więcej napiszę o porównaniu obu modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kemot1974 miałem w Domane sztycę Ergona CF3 i naprawdę robiła robotę a oponki założyłem Chalenge Strada Bianca Race zwijane, bardzo łatwo wchodziły na obręcz, były w rozmiarze 33C , polecam, szczególnie na szutry. Ale tak naprawdę to wszystko to jest mało w porównaniu do dobrej karbonowej ramy jaką potrafi od lat budować Trek.Gratuluję wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...