Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny rowerek. Też idę w kierunku czarny mat i rozważam opcję wysoki stożek mat plus czarna opona lub opona z białym paskiem. Sam nie wiem. Wg mojego gustu usunąłbym te naklejki na obręczach i zrobił symulację z czarnymi oponami. Rowerek miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eazy napisał:

Nie ten wątek - to gravel a nie szosa :P Gravelami chwalimy się w innym temacie ;)

Przepraszam, nie widzę opcji edycji/usuwania, może jakiś admin przeniesie :)

 

3 godziny temu, maczet190399 napisał:

Gdzie i za ile kupiłeś tą terra bo też zastanawiałem się nad nią i jestem z Trojmiasta


Ja akurat brałem powystawowy M20 z allegro za 9,5, wiec raczej mało pomocny będę. Wcześniej planowałem zamówić m30 w indywidualnym malowania na jeden z sklepów w Gdańsku, czas oczekiwania to niby 4 tygodnie, rabat 900 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
W dniu 19.10.2018 o 09:07, Eazy napisał:

Nie ten wątek - to gravel a nie szosa :P Gravelami chwalimy się w innym temacie ;)

Nie bądźmy ortodoksyjni. Nigdzie nie jest napisane ,że tym nie można po szosie, tym bardziej że Orbea pozycjonuje Terrę jako All-Road ( gravel, szosa , ewentualnie CX ). W sumie patrząc na przeznaczenie, to ten rower nigdzie nie pasuje :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, durnykot napisał:

Nie bądźmy ortodoksyjni. Nigdzie nie jest napisane ,że tym nie można po szosie, tym bardziej że Orbea pozycjonuje Terrę jako All-Road ( gravel, szosa , ewentualnie CX ). W sumie patrząc na przeznaczenie, to ten rower nigdzie nie pasuje :) .

 

Pytanie: czy gravel to taka szosa, którym można kręcić po żwirze, czy też to taki góral, którym w miarę szybko można kręcić po szosach. Liczy się baranek, czy grubsze opony. Sam pojęcia nie mam :) Ale rower fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.11.2018 o 21:11, Jurcyk napisał:

Trek Domane ALR 4 Disc wyrwany dzisiaj na wyprzedaży, żeby go kupić musiałem sprzedać Konia , ale rower świetny, wczoraj zrobiłem przejażdżkę na ALR5

efeaccefef1037ec.jpg

Cześć Jurek

Super moje gratki :) 

No to teraz  jak będziesz w mojej okolicy na urlopie to asfaltem do mnie do Ustki wpadniesz.

Na pocieszenie napiszę że niedawno położyli nowy asfalt na najgorszym odcinku z Ustki do Wytowno.

Jeszcze raz powodzenia i niech Ci się dobrze jeździ.

Jka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jka napisał:

Cześć Jurek

Super moje gratki :) 

No to teraz  jak będziesz w mojej okolicy na urlopie to asfaltem do mnie do Ustki wpadniesz.

Na pocieszenie napiszę że niedawno położyli nowy asfalt na najgorszym odcinku z Ustki do Wytowno.

Jeszcze raz powodzenia i niech Ci się dobrze jeździ.

Jka 

Dzięki Jurek na pewno przyjadę do Ustki. W przyszłym roku prawdopodobnie będę ponownie stacjonował w Gardnie Wielkiej. Możemy też pojeździć po szuterkach bo już sobie kupiłem odpowiednie laczki.

pozdrawiam Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...