Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

'Szosa' na polu :)

 

ymYWQgF.jpg

 

W miejscach gdzie ocierają kable naklej ochronne folijki.

Super uniwersalny rower.

Sam posiadam takowego ale rok starszego niż ten , na pełnej Tiagrze - tutaj dali jakąś inną korbę.

W swoim od razu wymieniłem sztycę na karbonową sztywną sworks a teraz tą z elastomerem plus nowe siodło topue karbon i krótszy mostek 90mm w wersji sworks oraz kasetę 34 bo z 32 w terenie trochę ciężko bywało. Swoją drogą ciekaw jestem czy ta Tiagra ogarnie 36tkę

Zimą pedaliłem na laczkach continetala do cyclocrossu bo te fabryczne za bardzo tańczyły w śniegu i błocie.

Rower fantastycznie się prowadzi , zwłasza teraz z krótszym mostkiem. Da się nim wjechać niemalże wszędzie.

Dużym minusem są słabe hamulce, przydały by się hydrauliczne. Poza tym nic tylko nabijać kmy.

 

 

Edytowane przez zgucior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonki naklejone, były w zestawie :)

Korba też mnie zdziwiła, mało o niej informacji, ale to 48/32T więc pewnie dlatego taką dali, żeby nie brakowało przełożeń na podjazdach.

Dużo daje ta sztyca karbonowa? Zastanawiam się czy jej nie wymienić, ale bardziej przemawia do mnie Ergon CF3 w poprawieniu komfortu. 

Co do hamulców, podobno zmiana klocków na metaliczne shimano poprawia ich siłę, zmieniałeś może na takie? Hydraulika w tym wypadku to duży wydatek, Tiagra nie ma tej opcji, więc doszło by przerobienie napędu na 105. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój TCR 2015 po zmianach, dodane hamulce, korba, pedały, wszystko teraz pełna 105, siodełko fizik, koła , po serwisie, wylądował na trenażer i tak do wiosny poczeka;)

Dobrze wygląda, mam te same koła :)

 

Co do mojego, to trochę podłubałem wprowadziłem kilka zmian, m.in. Ultegra, mostek OS-99, kiera SL-K, siodło SLR i wyszło jak na foto, rower z pedałami koszykami i uchwytem na garmiaka 7423g.

 

W dalszym ciągu nigdzie nim nie byłem, 2km w koło domu tylko :P

 

 

 

c35a1acd5697d99c.jpg53834089b2b13539.jpg

 

Edytowane przez crupez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Moody, dnia 20 Lut 2017 - 12:04 PM, napisał:

@crupez

pozwoliłem sobie trochę skorygować zdjęcie Twojego roweru, ponieważ rower bardzo fajny i jest wart lepszej ekspozycji i pokazania go w dobrym świetle

 

Z całym szacunkiem, ale CHYBA musisz się jeszcze sporo nauczyć w temacie obróbki zdjęć :) Ja się na tym totalnie nie znam, ale na Twoim zdjęciu wszystko wygląda mega nienaturalnie :)

Edytowane przez crupez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienaturalne to ono będzie ponieważ jest po obróbce Twojego zdjęcia, ale przynajmniej coś na nim widać.

Tak swoją drogą to wyjedź już z tym rowerem na asfalt -  jak zauważył powyżej @krism4a1 - i tam zrób kilka przyzwoitych zdjęć.

OK, sorry -  nie mogę edytować swojego wpisu, więc zdjęcia na razie nie usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...