Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenia super, ale to pierwsza szosa w mojej karierze, więc pewnie o każdej bym tak mógł powiedzieć ;)

Geometria taka trochę spokojniejsza, więc jak dla mnie bardzo wygodny. Dość późno go kupiłem (w połowie listopada) więc do tej pory raptem niecałe 300 km udało mi się na nim ujechać i przez ten czas i dystans żadne wady się nie zdążyły ujawnić. Ewentualnie hamulce wydają mi się takie sobie, ale to pewnie przez porównanie i przyzwyczajenie do tarczowych w moim crossie, którego do tej pory ujeżdżałem ;) No i zestopniowanie napędu (kaseta 11-34) zbyt górskie jak na mazowieckie równiny, ale na razie mi to nie przeszkadzało specjalnie, a i zawsze można zmienić.

Aha, rama 53cm, wzrost/noga 175/82

 

Edytowane przez goTomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję. Póki co zrobiłem 30km. Do tej pory jeździłem fulem, także dla mnie twardo ale za to szybko. Rower  przekracza moje umiejętności. Muszę się przyzwyczaić do wąskich opon, do innego prowadzenia i zaufać, że tak wąska guma utrzyma mnie w zakręcie :) na razie się poznajemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś już z takim osprzętem czy to są te Twoje grzebanki?

 

Rower kupiłem całkowicie nowy w fabrycznej specyfikacji. To są właśnie te moje grzebanki :)

Tylną niemal nową ultegre miałem w mojej starej szosie, która obecnie będzie służyć jako rower wycieczkowy/treningowy, to przełożyłem. Z pozostałych modyfikacji to koła, kaseta 12-25, blaty 52/36, siodło SLR XC (Chinol na focie na próbę), czarna owijka, koszyki carbon, karbonowe stery FSA. Chyba tyle. Aaa, wywalone prowadzenie linek wewnątrz ramy, bo się tłukło :)

 

 

 

Crupez.... weź no chociaż gdzieś po kościele po jeździj czy cuś.... 

 

Godzine na rolkach śmigałem, ale to się ni liczy :P

 

 

 

To TCR2 2016?

 

 

Tak.

Edytowane przez crupez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak w ogóle to mój TCR :) Kupiony w połowie listopada, coś tam pogrzebałem, pozmieniałem i czeka sobie na wiosnę :) Nie zrobiłem na nim nawet kilometra jeszcze :P

 

d4e38d727658a6ef.jpg

 

Piękna szosa. Nie udzielam się w tym temacie, bo szosy średnio mi się podobają, ale Twoja jest naprawdę kozacka. Jakbym miał kupować kiedyś taki rower, to właśnie coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...