Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach, udało mi sie w końcu kupić CR1 w malowaniu, którego szukałem. Naszukałem sie sporo, głównie w DE (było ich sporo, ale kto by jeździł na czymś, co mu się nie podoba), w końcu udało sie znaleźć ideał w kraju.

 

Scott CR1

sztyca Carbon

siodło Fizik Arione CX Carbon

Cały ubrany w 105

Kompakt plus 11-28

Opony Continental Grand Prix

 

i-7FWqJVv-X2.jpg

 

i-Hdj9BjV-X2.jpg

 

i-TcJbHFF-X2.jpg

 

i-mzBbnbm-X2.jpg

 

i-dLXSqwQ-X2.jpg

 

i-qpcngNT-X2.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opamiętajcie się, co to za poziom dyskusji!

 

wklejam swoją szosę, z pierwszej tegorocznej jazdy już w jesienno-zimowej pogodzie :) Trzeba się od nowa przyzwyczajać do tego zimna brrr.

Szosa specjalnie w oddali, żebym nie dostał po głowie, że za dużo bieli czy czegoś tam.

 

78613325406804569363.jpg

Edytowane przez erzurum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwonych owijkach wolniej marzną ręce a latem szybciej się grzeją :)

 

Wróciłem właśnie z krótkiej przejażdżki i muszę powiedzieć, że ręce (dłonie) mi zmarzły trochę. Może za szybkie tempo albo może dlatego, że owijkę mam czarną :)

Czy już garderobę na jesienną zmieniać powoli? W rękawkach jeżdżę nawet i latem w chłodniejsze dni ale długich gaci jeszcze w tym roku nie zakładałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szosa specjalnie w oddali, żebym nie dostał po głowie, że za dużo bieli czy czegoś tam.

 

 

 

i to nie jest fair. Powinien byc zapis regulaminu, który określa kadr w jakim ma się znaleźć rower, co najmniej taki, aby było widać nie tylko kolor koszyków, ale i czy pedały są dokręcone  :laugh:  :laugh:  :laugh:

A najlepiej, jak u mnie, jeśli będzie widać splot carbonu. Można wtedy przecież ocenić, czy warstwy układał spec ze Speca, czy chińczyk z Allibaby  :laugh:

no i jesli można, niech te zdjęcia trzymają poziom, ale ten dosłowny, bo wrodzona zdolność oceniania bikefit'u przez wielu forumowiczów też jest bezcenna ;)

 

Co do czekolady i gó... to ostatnio BPR zbudował Treka w kolorach jednego i drugiego, więc na pewno fascynaci tych barw będą w siódmym niebie  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: podobno jest w kolorze kawy, ale już nie szukajmy dziury w całym

 

Co do jazdy w takim zachmurzeniu, to zastanawiam się jak to zrobić, aby nie potrąciły mnie trzy auta na dystansie 40k, jak ostatnio. Mimo podwójnego oświetlenia na przodzie, a pogoda była ładniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e5c807368b7f2910391da07c3bf0c10d.jpg

 

Co prawda daleko mu do niektórych rowerów pokazywanych tutaj, ale co tam. W końcu mam rower który pozwala mi czerpać przyjemność z treningów na szosie. Wiadomo ma sporo wad i nie będę w niego inwestowal większych sum, ale jako pierwsza szosa i "ten drugi rower" sprawdza się świetnie. Porównując pieniądze jakie za niego dałem do radochy z jazdy to... Super sprawa [emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...