Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

 

zgucior 

 

 

dzieki , ale 3 tygodnie temu nabyłem  na carboot za 5 funciaków :)

 

ale nie wiem gdzie wstawić do Bianchi czy do Giant-a

 
 
 

 

 

Fizik Ardea  mega wygodne siodło ! jak dla mnie. Miałem je w mondrakerze i bardzo dobrze spisywało się w XC i maratonach mtb :) Za 5 funtów?? Genialny zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20150724_203741.jpg

 

 

 

Rama 52

Tył na Tiagrze, reszta wszystko w Sorze

Alexrimsy S500 z drutowanymi Continentalami ultra sport 2

Fact Carbon widelec

koszyki z Kroosa Gridy

 

tylko zastanawiam się nad upgradem, bo już kaseta z tyłu ledwo zipie, łańcuch też bez jednego ogniwa i nie wskakuje mi najniższa przerzutka na korbie, więc czas trochę powymieniać, ma ktoś pomysł na kasetę jakąś? :)

 

Edytowane przez roverr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20150724_203741.jpg

 

 

 

Rama 52

Tył na Tiagrze, reszta wszystko w Sorze

Alexrimsy S500 z drutowanymi Continentalami ultra sport 2

Fact Carbon widelec

koszyki z Kroosa Gridy

 

tylko zastanawiam się nad upgradem, bo już kaseta z tyłu ledwo zipie, łańcuch też bez jednego ogniwa i nie wskakuje mi najniższa przerzutka na korbie, więc czas trochę powymieniać, ma ktoś pomysł na kasetę jakąś? :)

 

 

 

Jak wymienisz kasete to pewnie i łańcuch również do wymiany....weź łańcuch campy veloce i kasete Tiagra i masz spokój na wiele tysięcy km, a zmieścisz się w 200zł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak wymienisz kasete to pewnie i łańcuch również do wymiany....weź łańcuch campy veloce i kasete Tiagra i masz spokój na wiele tysięcy km, a zmieścisz się w 200zł :)

 

tak tak oczywiście, łańcuch też się już troszeczkę wyciągnął :)

Co do tej tiagry, no to teraz jaką 9 rzędów, czy 10 brać? Jak to się ma naprawdę do jazdy, niby 1 więcej, ale jak np. ja raczej wiem na jakiej zębatce jeżdżę, na której mam swoją ulubioną kadencje to czy nie lepiej zostać przy 9? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich na forum ,to mój debiut pisany :)

Proszę o pomoc w rozpoznaniu roweru czy może samej ramy ,to cudo kupiłem sobie dwa lata temu od osoby ,która sama malowała ten rower generalnie przeprowadzała remont ,pomyślałem że na początek starczy .Dzisiaj wiem że chcę coś nowszego ,bardziej przyjaznego podczas jazdy tylko zostaję z tym rowerem i nawet gdybym chciał sprzedać to chyba jako NN :) ,ja mam 2 m i nawet wygodnie się jeździło .

Pozdrawiam 

post-197131-0-20882100-1464089077_thumb.png

Edytowane przez DarkoJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Oto mój rower Raleigh, jeszcze kompletowany.

Do wymiany:

-siodełko

-przerzutka tylna z wolnobiegiem

-klamki hamulców z linkami, klocki hamulców (szukam do modelu Weinmann type 500)

-owijka na rogi

 

Polecicie sklep internetowy z dużym asortymentem części rowerowych?


Na początek witam wszystkich na forum ,to mój debiut pisany :)

Proszę o pomoc w rozpoznaniu roweru czy może samej ramy ,to cudo kupiłem sobie dwa lata temu od osoby ,która sama malowała ten rower generalnie przeprowadzała remont ,pomyślałem że na początek starczy .Dzisiaj wiem że chcę coś nowszego ,bardziej przyjaznego podczas jazdy tylko zostaję z tym rowerem i nawet gdybym chciał sprzedać to chyba jako NN :) ,ja mam 2 m i nawet wygodnie się jeździło .

Pozdrawiam 

 

Cóż to za manetki przerzutek Masz na ramie?

post-167850-0-10789200-1464092186_thumb.jpg

post-167850-0-63504300-1464092233_thumb.jpg

post-167850-0-15435000-1464092237_thumb.jpg

Edytowane przez grodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienisz kasete to pewnie i łańcuch również do wymiany....weź łańcuch campy veloce i kasete Tiagra i masz spokój na wiele tysięcy km, a zmieścisz się w 200zł :)

 

 Zgadza się. Najtaniej to będzie chyba w sbike. No i korbę ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a znowu w temacie mi napisał jakiś pan, żeby kupić taką jaką miałem i łańcuch c9 campy :P

Jak to się dokładnie ma do siebie czy kaseta Tiagry czy Sora?

Oraz mam pytanie bo Korbę mam na Sorze też, a przerzutkę triple tylko, że w ogóle nie mogę wrzucić najniższej, ktoś wie czemu tak może być? czy to wina może luzu czy jak?

Korbę za ile ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Oto mój rower Raleigh, jeszcze kompletowany.

Do wymiany:

-siodełko

-przerzutka tylna z wolnobiegiem

-klamki hamulców z linkami, klocki hamulców (szukam do modelu Weinmann type 500)

-owijka na rogi

 

Polecicie sklep internetowy z dużym asortymentem części rowerowych?

 

Cóż to za manetki przerzutek Masz na ramie?

 

Troche można tęczą się porzygać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich na forum ,to mój debiut pisany :)

Proszę o pomoc w rozpoznaniu roweru czy może samej ramy ,to cudo kupiłem sobie dwa lata temu od osoby ,która sama malowała ten rower generalnie przeprowadzała remont ,pomyślałem że na początek starczy .Dzisiaj wiem że chcę coś nowszego ,bardziej przyjaznego podczas jazdy tylko zostaję z tym rowerem i nawet gdybym chciał sprzedać to chyba jako NN :) ,ja mam 2 m i nawet wygodnie się jeździło .

Pozdrawiam 

podbijam temat 

post-197131-0-82330800-1464165554_thumb.jpg

Edytowane przez DarkoJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest to to? Temat brzmi "Pochwal się swoją szosą", a tymczasem sam piszesz o tym rusztowaniu per "to cudo". Dalej, w pokrętnej wypowiedzi, zdaje się, że piszesz, że roweru chcesz się pozbyć.

 

Zdjęcie - żałosne - pod płotem, obok kompostownika czy dołu kloacznego, zrobione od lewej strony, krzywo, skośnie, bez światła, starym kalkulatorem. To jak to jest? Chwalisz się, czy szukasz pocieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale co to jest to to? Temat brzmi "Pochwal się swoją szosą", a tymczasem sam piszesz o tym rusztowaniu per "to cudo". Dalej, w pokrętnej wypowiedzi, zdaje się, że piszesz, że roweru chcesz się pozbyć. Zdjęcie - żałosne - pod płotem, obok kompostownika czy dołu kloacznego, zrobione od lewej strony, krzywo, skośnie, bez światła, starym kalkulatorem. To jak to jest? Chwalisz się, czy szukasz pocieszenia?

To mój pierwszy post tutaj, chociaż zaglądam na forum już od dłuższego czasu. Zmotywowałeś mnie mismic do zabrania głosu, bo jak widzę takie brednie, to aż mnie skręca...

Pisać o czyimś rowerze "to,to(...) rusztowanie", to, delikatnie mówiąc, brak kultury i ogłady. Twoja wypowiedź (powiedzmy, że zasługuje na takie miano) pokazuje, że każdy schowany za anonimowym nickiem chłystek, może pisać co mu ślina na klawisze przyniesie. Tak bez przyczyny komuś dowalić musi sprawiać przyjemność, prawda? (znalazłem też twój równie uroczy komentarz parę postów wcześniej).

Tak się składa, że zrobiłem kilka zdjęć w życiu i jak widzę mam do czynienia z zawodowcem. Rozumiem, że jak ty focisz swój rower, to wyciągasz wszystkie swoje softboxy, pięć ulubionych szkieł zabierasz, rower w plener i czekasz na złotą godzinę żeby zrobić tą jedną, jedyną klatkę... Potem godziny post procesu i kolejna nagroda za zdjęcie roku ląduje na półce! Jak spotykam takich ludzi w sieci, to mam przed oczami takiego małego, złośliwego, chamskiego typka, który z wystawionym językiem zarysuje sąsiadowi gwoździem auto - niech ma!

Żyło by się nam o wiele lepiej, gdybyśmy potrafili wykrzesać odrobinę szacunku (bo sympatia to już zbyt dużo) dla innych.

Przepraszam za OT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...