Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

macias666 trochę dziwnie wygląda ta płaska kiera no ale co kto lubi. Można kubek z kawą postawić ;) Sam bajk ładny.

 

Może dziwnie, ale często opieram się przedramionami na kierownicy a takie właśnie rozwiązanie idealnie temu sprzyja :) ponadto jest bardziej AERO heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak machnisz w googlach pelna nazwe roweru to zobaczysz jeszcze wiecej. Dzis od tradycji sie nieco odchodzi na rzecz walorow jezdnych. ksztalt czy design jest rzecza osobista a geometria pozostaje taka sama. glowka kierownicy 72.5 kat rury siodlowej 73. smiga az milo nawet szybciej niz karbony  :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny osprzęt , fajna waga ale rower ... Kwestia gustu :)

Śmiga szybciej jak karbony? niemożliwe przecież sama rama karbonowa to już jest 5km więcej nawet jak stoi w miejscu ;)

 

Siemka zgucior

 

Jestem szczery do szpiku kosci i tylko prawde mowie :). Przewaga karbonu nad stala - kiedys! -byla waga. Ale to juz sa zaszle czasy szczegolnie do okreslonej kwoty. Rowery stalowe najwyzszej klasy kosztuja ok 12 tys zlotych i wyzej. Rower karbonowy za takie pieniadze ma glownie super osprzet - juz nie mechaniczny ale elektroniczny. Ale sama rama jest zrobiona z karbonu o przecietnych wlasciwosciach jezdnych i ciezarze. Skoro karbon na shimano ultegra 7900 i karbonowych kolach wazy 7,100 do 7,500 i stalowka tyle samo to nie wiem jak ty ale ja wibieram rower stalowy z zamknietymi oczami. Lepiej jezdzi, jest smuklejszy, wygodniejszy i bez problemu staje w szranki z tymi cudami z Tajwanu. Jeden ze znanych kolarzy ostatnio sie wypowiedzial mowiac ze gdyby nie narzucone regulacje przez UCI wrocilby do stalowych ram. Takze te 5km w miejscu to juz bardzo nieaktualne ;). I dodam jeszcze jedno - 4 tyg temu w Bristolu wystawila sie firma ktora robi stalowe rowery. Szosowka wazyla 6,600 g. Nic dodac nic ujac. 

 

Pozdro

 

Bartek

Świetna rama!

Czesc Chris

 

Dzieki za pochwale. Dzis wrzuce jescze jedna ktora poszla dla klienta do wyscigow. Identyczna tylko bez muf i dzieki bardziej agresywnej geometri jeszcze szybsza. Sam nie wierzylam jak to jedzie. Stal wrocila i jest genialna.

 

Pozdro

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema yakuza 79

 

W rowerach robionych na miare nie ma ograniczen. Jest klient proszacy o CX'a , robimy taki projekt. Jeden z ekspertow na forum rowerowym rozmawia ze mna o cross monsterze i juz niektore rzeczy sa ustalone :). Piekno mojego fachu polega na tym ze kazdy rower jest indywidualny, dobrany do danego rowerzysty/kolarza. Takze jesli cos ci chodzi po glowie wiesz gdzie pytac. Kazde zyczenie jest dla mnie rozkazem :)

 

Black Horse jest jedynie skoromna propozycja dla tych ktorzy nie maja pomyslu na cos jedynego w swoim rodzaju. W kazdej innej sytuacji  kazdy rower jest jednostkowy i niepowtarzalny.

 

Pozdro

 

Bartek

 

Edytowane przez safian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...