Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.08.2020 o 01:28, joesatch napisał:

Kurcze gdzie wy takie promocja znajdujecie ?!

Pozdrawiam

Raz sie skusiłem na promocję z OLXa, okazało się że numery seryjne ramy z jakiegoś powodu były zeszlifowane. Wymiksowałem się z tego zakupu bo nie było opcji załatwienia sprawy tak żeby sobie nie zaszkodzić. Jak coś wygląda zbyt dobrze żeby było prawdziwe to lepiej sprawdzić zawczasu niż wziąć udział w transakcji z wadami prawnymi.

Edytowane przez nightwatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Na dniach trafiła mi się taka używka z którą próbuje dojść do ładu co za rocznik itd. Na stronach z katalogami Raleigh jakoś nie udało mi się jej znaleźć choć podobne egzemplarze w necie na fotkach można odnaleźć. Na forach anglojęzycznych w tematach znalazłem korespondencję z 2006 na temat tego roweru czyli jest pewien trop . Na ramie wstawki firmy Dedacciai ale marka przecież nie włoska więc rama chyba robiona przez Dedacciai dla Raleigh...jeśli tak to powinna być dobrej jakości. Podpowiedzcie mi czy Raleigh wypuszczał takie modele onegdaj?!

138361.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko - kluczowym jest tutaj napis "microsoft". Kiedyś raleigh sponsorował jakąś drużynę microsoft coś tam i rowery na których śmigali były oznaczane zarówno logiem raleigh jak i dedacciai (głowy nie dam ale może wtedy włosi robili wszystko co z karbonu dla raleigh'a). Ty masz pewnie jakąś "limitowaną edycję kolekcjonerską" (i dlatego jej nie ma w katalogu) z alu ramą, którą dla spójności też prawdopodobnie dedacciai zrobiło

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem dziś trochę przy Raleigh-u i z tego co widziałem widelec ma karbonowy, rama alu. Mostek, widelec, sztyca wszystko z Deda, za wyjątkiem siodełka Havoc i kompletnego osprzętu 105...co mnie cieszy ma zewnętrzne łożyska suportu więc wymiana korby kiedyś tam nie powinna nastręczać problemów. Koła to shimano WH-R550. Opony Continental Gatorskin 700x 23 .Ponieważ rama trochę na mnie za duża będę dawał krótszy mostek i od razu zapytam znawców tematu bo widła z karbonową rurą jeszcze nie miałem czy muszę stosować pastę pod obejmę mostka? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, revolta napisał:

Dobrze jak rowerek jest czarny z dodatkiem czarnego.... 

 

Myślałem nad szarym, ale @Accent_Szaj przekonał mnie do czarnego, z resztą nazwa to też jego pomysł :)

7 godzin temu, Strek napisał:

Niewykrywalny dla radarów?!;):D

I o to chodziło :D

7 godzin temu, 1415chris napisał:

Co to za koleczka wrzuciles do przerzutki? Nie jest teraz glosniej jak bylo z oryginalnymi i jaka to jest przerzutka?

Przerzutka to Tiagra, wymieniłem wózek na karbonowy, kółeczka aluminiowe, 17T na łożyskach ceramicznych. Jeżeli chodzi o hałas, to w mojej ocenie chodzi nawet ciszej niż oryginał, a sama praca przerzutki jest o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mareq_BB napisał:

te duże kółka w tylnej przerzutce wyglądają jak bałwanek

E tam, mi się z miejsca wydaje, że patrzę na ceramic speedy. :D 

Bardzo sensownie wyszedł ten rower. Design "BoB" (Black on Black) zawsze wygląda dobrze, nie ma chyba lepszego malowania dla roweru. ;) Ciekaw jestem jak z czasem będziesz oceniał sztywność ramy. Trzymam kciuki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Ja pierdziu, ale pięknie wyszedł 

Też mi się podoba :)

7 godzin temu, Mareq_BB napisał:

Tylko te duże kółka w tylnej przerzutce wyglądają jak bałwanek :) .

To biżuteria na zimę ;)

4 godziny temu, Giovanni_Cigno napisał:

Ciekaw jestem jak z czasem będziesz oceniał sztywność ramy.

Sam jestem ciekawy jak się będzie spisywał w boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...