Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

86d7y1h.jpgA to mój rowerek. Używany, jestem co najmniej trzecim wlaścicielem. Większość osprzętu firmy Suntour edge. Od zakupu wymieniłem koła wraz z piastami, zamierzam również wymienić pedała na SPD.

Edytowane przez S0cha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale rama zdecydowanie za duza dla Cibie, do tego siodlo mega wychylone do tylu. W dolnym chwycie chyba nie jezdzisz?

 

@zur555 bardzo fajny rower, jedynie zeby mu nadac lepszego wygladu i nieco logiki z przodu, zmien mostek na normalny.

Masz teraz zadarty pod niebiosa, a kiera z manetkami nurkuje w dol, wyglada to nieciekawie.

Dajac normalny mostek wyprostujesz linie "mostek-kiera", a to wyglada duzo ladniej, a i pozycje mozesz miec caly czas taka jak teraz, jezeli ta jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nic z tym nie zrobie, przecież nie będę kupował nowej ramy bądz roweru. Ale tak z ciekawości, mam 190cm wzrostu a to są wymiary roweru- długość rury pod siodłowej 55,5cm, poziomej 56cm, sterowej 12 cm, skośna 61 cm, od podłoża do poziomej 78,5cm- o ile za duża jest ta rama? Mam dopiero 17 lat i myśle że jeszcze urosne, o jakieś 5-10cm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, jest do przodu, ale do środka suportu mam ze 4cm przerwy z teg co pamiętam czyli w granicach normy.

miałem w zimę podczas jazdy na trenażerze pewnie problemy z tym, że cierpły mi jajka :) i praktycznie ciąglę coś mastrowałem z ustawieniami, aczkolwiek nie wybiegałem poza wartości jakie wyszły mi z competitivecyclist. 

dzisiaj w sumie podczas jazdy się zastanawiałem nad tym by nie dać go jednak ciut wyżej i do tyłu bo nie odczuwam na szosie żadnego dyskomfortu podczas jazdy więc mogłbym spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No jasne. Jak Cię spotkam we Wro, zbije Ci piątke i pogratuluje roweru ^^

Moj Batavus Course na Exage400/Shimano 600. Siodełko przeszło szlifowanie tylnej częsci tak, aby przypominało SLR'a (chociaz troszkę). Obręcze Camagnolo Strada. Waga 10.30

 

3115969d120bc621m.jpg

0fdaea4f1809188cm.jpg

465253a6a51986eem.jpg

0d8c4b2f75aaf2e8m.jpg

43be5a457305eec7m.jpg

Edytowane przez Sami12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto mój nowy nabytek.

 

Canyon Ultimate CF SL 9.0

Osprzęt Ultegra 11s

Koła Mavic Ksyrium Elite S WTS

Waga roweru bez pedałów 7135 g

 

Na razie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego "imienia" dla niego :)

Dokładniejsza specyfikacja w moim garażu.

 

IMTdmG1.jpg

Edytowane przez turysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...