Skocz do zawartości

[rower] Nasze szosówki


deschek

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostatnia szosówka przed przesiadką na MTB.

Zacny sprzęt na stalowej ramie, ze stalowym widelcem i osprzętem z przełomu lat '80-'90. Przerzutki, manetki i hample Shimano Sante, klamki Sh-no Exage, kiera TTT Competizione itp. zacny sprzęciol był i objechałem na niej pół Polski od Karkonoszy po wybrzerze... Szczerze mówiąc do górali nie mam już takiego emocjonalnego stosunku jak do szosówki.

 

caly0tr.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe przecież nie bede jezdził wyprostowany jak na składaku. raczej lubie sportową pozycje i sie już do niej przyzwyczaiłem. zresztą musiałem sie przyzwyczaić bo trenowałem wyczynowo.

 

zresztą nie jezdziłęm w takiej pozycji od razu, z roku na rok troche zwiększałem kąt pochylenia ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mój tylko klubowy, ale przeze mnie ujeżdżany R&P Pawlak na osprzęcie Shimano A050 (chyba). Waga wynosi 11 kg. NIe wygląda sprzętowo za dobrze ale jeździ, i nie szkoda go w zime, no i jest niezbędny do treningów na szosie :) a mój Giant dzięki temu mniej się zużywa.

 

Fotka

szosa7tc.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie posiadam zdjęć swojego roweru (brak cyfrzaka), ale przedstawię jego specyfikację:

 

Giant Peloton 7400

Klamkomanteki: Shimano RSX

Przerzutka przód/tył: Shimano RSX/ Shimano 105

Korba: Shimano 105

Piasty: Shimano Exage

Obręcze: Rigida

Hamulce: Hrugia [nie znam firmy bliżej, ale nie są to bynajmniej tzw. spowalniacze]

Zaciski: Shimano

Stery: FSA

Pedały: Noski

Rama: Giant Cromoly

Widelec: Giant Cromoly

Kolor : Wiśniowy

Siodełko: Giant by Viscount

 

Pierwsze do wymiany pedały na Shimano, Looka albo Time'y, ale chyba wybiorę Shimano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto i mój TREK: http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/16644/

 

Kompletna ultegra 10 speed, koła SH 550, kokpit syntace, sztyca ritchey pro (bedzie jakis carbon niedługo), siodło skn. roweru jeszcze nie wazyłem ale myśle że bedzie koło 8.5KG. W najblizszym czasie wymienie opony na micheliny pro 2 race i w najblizszej przyszłości koła na ksyrium ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Oto i mój TREK: http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/16644/

 

Kompletna ultegra 10 speed, koła SH 550, kokpit syntace, sztyca ritchey pro (bedzie jakis carbon niedługo), siodło skn. roweru jeszcze nie wazyłem ale myśle że bedzie koło 8.5KG. W najblizszym czasie wymienie opony na micheliny pro 2 race i w najblizszej przyszłości koła na ksyrium ES.

 

Sławek, jak Ci sie te kolka spisuja? duzo na nich jezdziles?

bo cena nowych wydaje sie byc atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I stało się - zostałem posiadaczem szosówki. Moja śmigałka jest na ramie giant'a i osprzęcie campagnolo. Cudeńko waży nieco poniżej 10kg. Wyposarzona jest w klamkomanetki [2x8]. Co do przerzutek to nie mam pojęcia z jakiej są grupy i osoba od której ją nabyłem tez nie potrafiła powiedzieć. Zdjęcia wiszą na razie jeszcze na aukcji http://allegro.pl/item118501462_giant_camp...rama_50_cm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...