Skocz do zawartości

[rower] Nasze szosówki


deschek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

BikerFG ludzie dzielą się na wysokich, średnich i niskich, ja należe do tych niskich więc i rame mam malutką. Ile ja się naszukałem zeby dorwać rower na takiej ramie to tylko ja wiem ;) Myśleliście że skąd moja ksywa ? :)

 

 

no to git, kolarka fajna.

 

To ja też dam foto:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cb8ec8d9f7e2fbc.html

Różni się sterami - Tioga NS i top cupem - Soul-Kozak.

 

zaje.....ty sprzecik !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od kilku dni jestem bardzo szczesliwym posiadaczem tego rowerku :)

 

rv1gn0.th.jpg rv2lk4.th.jpg rv3ns9.th.jpg

 

rv4ou6.th.jpg rv5rc2.th.jpg rv6le4.th.jpg

 

rv7xb3.th.jpg rv8mp2.th.jpg rv10vb2.th.jpg

 

rv11hi3.th.jpg

 

Radon Viper '06 / 2x10

 

rama: Alu 7005

waga: ~8.9 kg

widelec: Deda Black Force Carbon

stery: Ritchey Zero logic zintegrowane

mostek: Ritchey Comp

kierownica: Ritchey Comp

chwyty: owijka korkowa

koła: Shimano WH-R 500

opony: Schwalbe Blizzard

sztyca: RFR

siodełko: Scape (Vello)

klamkomanetki: Shimano 105

przerzutka tył: Shimano 105

przerzutka przód: Shimano 105

wkład: Shimano 105

korba: Shimano 105

pedały: shimano 105 PD-5600

łańcuch: Shimano HG 53

kaseta: Shimano HG 70 12/25

hamulce: Shimano 105

 

siodło jak na razie nie jest takie tragiczne jak myslalem ze bedzie... zobaczymy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten Radon...

 

A oto moje cudo...

 

Kupiłem ją miesiąc temu...

Merida Road 903 model z 2004 roku. Była przecena w sklepie :-) Z 3700 na 2600 :-D Ale za to mam sprzęt na Tiagrze za cenę sprzętu wyposażonego w Sorę :-) Obawiam się trochę że ramka jest za mała ale niestety był tylko ten rozmiar :-(

 

merida2cy9.jpg

 

W stosunku do zdjęcia zmieniły się teraz pedałki - platformy zmieniłem na Time RXE, no i dodałem drugi koszyk na bidon :-) Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAPIERRE...

fatastiche"......... przepiękna maszynka... ja za rok chciałbym miec krossa venom berus http://www.kross.pl/pl/rowery/rower_road/s...ikacja.php?id=2 ale tylko jesli starzy dofinansują... przy waszych maszynkach to nic... piękne macie szosóweczki :033:

 

 

 

DZIEKI !!!

 

LAPIERRE...

fatastiche"......... przepiękna maszynka... ja za rok chciałbym miec krossa venom berus http://www.kross.pl/pl/rowery/rower_road/s...ikacja.php?id=2 ale tylko jesli starzy dofinansują... przy waszych maszynkach to nic... piękne macie szosóweczki :P

 

Za te pieniadze znajdziesz DUUUUZO lepszy rower w internecie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniadze znajdziesz DUUUUZO lepszy rower w internecie.....

 

Tyle że bardzo chciałbym mieć coś nowego {pierwszy włąsciciel maszynki to troche lepsza sprawa}

ale na oryginalnosci też mogłoby nie zabraknąc... no nie wiem.... a co Jarek sądzisz o Lemondach? Zarąbiscie mnie sie podoba Etape... http://www.skiteam.pl/archiwum/2005/?off=l...id_produktu=113

wiem że sora i tiagra to nie szczyt techniki ale zawsze jakąs "105" można by z czasem dokupić... a tak żeby nie wybiegać w przyszłosc... to są plany na za rok wiec może na wiosne jakies oferty sie trafia za 2 klcki coś na Veloce, albo 105..... Jak na razie jezdze na TREKU na semislickach 1'75 i na prostej drodze wyciągnałem 58.2 km/h... wiec pokatuje trożke górala a po zimie jak "zdelikatnieję" to sie zastanowie nad szosą :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik przede wszystkim na razie ustaw sobie dobrze licznik lub zainwestuj w jakis nowy dobry :)

Licznik mam Cateye CC-VL500 Velo 5 i ustawiony na 26" .. i poważnie wycisnąlem na nim 58.2 km/h ale to zasługa oponek i oczywiscie pozycji przypominającej tą z kolarzówek.. Serio... Pozniej dołacze fotke bike"a

 

Może wy macie kolarzóweczki i lubicie sie karnąc nimi na dalsze trasy z dobrą srednia.. no ja mam górala... na traski też lubie nim jezdzic ale jest problem towarzyszy podrózy bo mają zwykle górale z oponami 2"1 < wzwyż... a ja lubie dawać z siebie 110% w opdowiednich sytuacjach.... {na szosie}

A BikerFG jaki miałes top speed na merce?? coś w okolicach 70? czy 60? czy to nie ma dla ciebie znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

w granicach 70 to tylko z gorki i to nie malej.

wiec chyba zaczne wiecej trenowac :?

w gorach pewnie byloby wiecej, ale szosowka jeszcze tam nie bylem.

na goralu ze zjazdu (przelecz Okraj) bylo cos ok. 80 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na goralu ze zjazdu (przelecz Okraj) bylo cos ok. 80 km/h.

oj niezle.....ja miałem cos około 65 - 70 na góralach bo miałem w tym roku przyjemnosc nimi jezdzic na teneryfie........ Scott Aspen na osprzecie Deore LX i na slickach 1.50............ ale te predkosci to wolałbym jechac na szosie....... jeden gostek z ktorym jechalem sie wywrocił przy około 25 bo niewychamował zakrętu...a szosa jak widziałem wczoraj - u mnie w wałbrzychu był wyscig kolarski to ma zdolnosc hamowania niezła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śmigam na Kelly's IRC 5.9

 

Troszkę się teraz pochwlę, wybaczcie :P

 

Rama: Alu 7005

Widelec: Ritchey Comp Carbon

Stery: Ritchey Comp Logic Zintegrowane

Korba: Shimano 105 (2)

Przerzutka przednia: Shimano 105

Przerzutka tylna: Shimano 105

Dźwignie: Shimano 105

Kaseta: Shimano 105 CS-5699, 12-25T

Łańcuch: Shimano 105 CN-5600

Hamulce: Shimano 105

Koła: Shimano WHR-R500

Opony: Maxxis Detonator 700x23c

Mostek: Ritchey Pro V2 OS 31.8

Kierownica: Ritchey Streem Comp Aero

Sztyca: Ritchey Pro V2

Siodełko: KBIX IRC Pro-Comp CrMo

 

Waga: 8,6 kg

 

Cena: Przeceniony z 5200 na 4100 zł :)

 

:D jak dla mnie bosko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam czasu jeździć do Niemiec po rowery. Są tam owszem rowery tańsze ale za 1000 euro jest na Shimano 105. Na Ultegrze są od 1200 eurusi. Jeśli się mylę to przepraszam ale proszę równierz o link do takiego rowerku :confused:

 

A po co jezdzic ??? Oni Ci do domu przysla.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz poproszę o linki do takich rowerków za 1000 euro na ultegrze :blush: Trzeba też pamiętać o kosztach wysyłki

 

 

 

Wejdz na www.jehlebikes.de i tam w rennrader...... Masz ze trzy ponizej 1000 EUR na ULTEGRZE

 

A za 1199 EUR GIANT TCR COMPOSITE (CARBONIK !!!!!!!!!!) Mieszanka 105 - ULTEGRY i TRUVATIVa....

 

POZDRAWIAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...