Skocz do zawartości

[hamulec tył] Jakie hamulce do MTB stunt 350 zł ?


franek150299

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżeli coś źle napisałem w tytule to przepraszam dopiero dziś założyłem tu konto( tak przeczytałem regulamin) :-)

Mój problem polega na tym że jeżdżę na MTB ze sztywną ramą dokładnie kross sign ds 2 do której szukam nowego hamulca na tył, tarczę posiadam hayes 203mm, hamulec ma być nowy i cały czyli klamka, przewód i zacisk, od razu zalana i odpowietrzona.

Chciał bym aby hamulec mocno hamował ponieważ jeżdżę w stuntcie czyli ewolucje na tylnim kole. Miałem już zwykły rower, nauczyłem się podstaw i przesiadłem się na lepszy.

Hamulec ma być hydrauliczny.Teraz posiadam przód i tył hayes nine lecz tylko przód ma orginalny zacisk który i tak mnie nie zadowala mocą.

Krótko mówiąc szukam hamulca hydraulicznego na tył który ma być bardzo mocny (moc jaka jest mi potrzebna to trochę większa niż byście siedzieli normalnie na siodełku i jednym palce na zwykłej czystej kostce zachamowali koło w miejscu bez problemu). :-)

Edytowane przez franek150299
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na te SLX m 675 ale nie wiem które wziąc czy BL czy BR BL ma chyba złabszą modulacje ( modulacja to chyba miękość klamki w sensie że można tak sobie dozować moc hamowania) jeżeli tak to chciałbym aby ta modulacja była ale dość mała i tu nie wiem które wziąć czy BL czy BR ? proszę was o pomoc.[wiem że to inne pytania ale do jednego zakladac nowy temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Raz:

http://www.pinkbike.com/photo/9272407/

Dwa:

http://www.pinkbike.com/photo/9738038

 

SLXy, XTki, XTRy Traile mają wystarczającą siłę żeby dawały radę w dyscyplinach ekstremalnych, ale jakby można ich było bezproblemowo w nich używać Shimano strzeliło by sobie samobója bo nikt by nie kupował sporo droższych Zee/Saintów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...