Skocz do zawartości

[www.kupkolo.cz] Zakupy grupowe - terminy, wysyłka, koszty


Beskidek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych ponownie!

 

Okazało się, że Czesi JEDNAK wysyłają towary do naszego pięknego kraju nad Wisłą, więc organizuję dla NAS poniższą akcję:

 

Zapraszam do zapisywania się na zakupy grupowe ze sklepu www.kupkolo.cz

 

Poproszę o formułowanie zamówienia na mój mail: aureuspetrus@gmail.com, wedle poniższego schematu:

 

tytuł maila: "zakupy Czechy - nazwa użytkownika forum" = "zakupy Czechy - Beskidek"

 

treść:

 

1. ilość przedmiotów x link, np.:

 

2 x http://www.kupkolo.cz/kazeta-shimano-xt-cs-m770-9_z2531/?search=Kazeta%20Shimano%20XT%20CS-M770%20-%209

 

3 x http://www.kupkolo.cz/mtb-kliky-shimano-lx-fc-m582_z2597/?search=MTB%20kliky%20Shimano%20LX%20FC-M582

 

1 x http://www.kupkolo.cz/batoh-deuter-trans-alpine-30_z92602/?search=Batoh%20Deuter%20Trans%20Alpine%2030

 

2. adres do wysyłki

 

Kurs, po którym będą dokonywane zakupy, z korektą na opłaty bankowe(przelew IBAN): 0,155 zł za 1 koronę czeską

 

Koszty wysyłki: pakowanie, kartony, taśmy, itp jako paczka priorytetowa - 15zł  za paczkę do 1kg, potem indywidualne ustalenie kosztów.

 

Oczywiście, dlatego proponuję większe zakupy :)

 

Płatność: Z góry na podane przeze mnie w mailu zwrotnym konto. Wystarczy potwierdzenie wpłaty.

 

Każdy zainteresowany dostanie ode mnie potwierdzenie odbioru jego maila z zamówieniem, z dokładnym określeniem kwoty do zapłaty za zamówienie.

 

Terminarz zamówień: od 12 do 17 lutego włącznie.

 

Dystrybucja odbędzie się w terminie mojej przerwy na studiach, czyli 21.02 - 7.03.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na:

 

telefon(15-24): 503 392 228

 

mail: aureuspetrus@gmail.com

 

Maile i SMSy o każdej porze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to są takie ceny, że już rabatu nie będzie za bardzo, bo to jest w promocji.

 

Nas obowiązują: "Vaše cena s DPH :", czyli "Twoja kwota z VATem".

 

Dodam, że polscy sklepikarze po takiej cenie(85,50zł) kupują z hurtu te łańcuchy Campagnolo Record C9... taniej nie będzie. 

 

No, niekoniecznie 14 osób - ja już zaklepuję minimum 3-4 sztuki łańcuchów :) i reszta wedle zgłoszeń mailowych. Porządek musi być, i tak będzie najlepiej, w kolejności nadesłania maili.

 

Zachęcam szczególnie do zakupu części do napędów 9rz - kasety XT po 180 ziko, i to w ilościach naprawdę hurtowych mają - przeszło 100 sztuk!

 

Korba LX też w niezłej cenie, nówka 279zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba FC-M590, srebrna lub czarna, już z wkładem suportu, za 200zł.... SID WCS z BlackBox ze zwykłą rurą 2000zł... takki sam, tylko że z tapered = 2150zł... Można wyliczać, dlatego zapraszam na mego maila :)

 

EDIT: Panowie, osobiście liczę, że przekroczymy wspólnymi zakupami magiczną liczbę 4000 koron czeskich, co daje około 620zł. Wtedy wysyłka do mnie jest za free( jako, powiedzmy, plus tego, że ogarnę cały biznes). Myślę, że specjalnie trudne to nie będzie.

 

Dlatego podana kwota 15zł jest wysyłką TYLKO na terenie Polski, bez wliczania kosztów przesyłki OD Czechów DO mnie.

 

EDIT #2: Także, ten tego, proszę o wysyłanie maili do mnie z zamówieniami. Im szybciej, tym lepiej :) Nadal jestem otwarty na wszystkie Wasze pytania. Kto chce szybciej otrzymać info, to dzwonić :)

 

EDIT #3: Jeśli ktoś zamawia same takie małe rzeczy, jak uszczelki, tubki smarów, ŁAŃCUCHY, rękawiczki, wskaźniki przełożeń XTR 3x9(tak, są dostępne), czy tym podobne, to wchodzi w grę opcja MINI Paczki na Poczcie Polskiej za 8,50zł

 

EDIT #4: OBOWIĄZUJĄ NAS CENY PODANE JAKO:        "Vaše cena s DPH" 

 

 

Przykładowe promocje:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy chętny już zapisany - zienio. Dodam, że wszystkie poniższe zestawy uszczelek są aktualnie zarezerwowane:

 

http://www.kupkolo.cz/servisni-kit-rock-shox-reba-sid-00-4315-032-080_z92108/?search=sid

 

Zachęcam kolejne osoby do składania maili.


A tak, wrzucam, może komuś się przyda przy serwisowaniu najnowszych modeli hamulców Shimano:

 

http://www.kupkolo.cz/nalevka-na-odvzd-brz-575-985-8-89586_z90461/

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile byś chciał za wysyłkę 2 zwijanych opon? 

Wysyłka powinna wyjść właśnie 15zł, z racji opakowania dorzuciłbym jakieś 3zł, bo to trzeba będzie poowijać. Pisz na maila.

Cóż, to proszę o wpis na maila. Wiele czasu nie zostało, a cena rzeczywiście całkiem spoko. W Bikestacja.pl wychodzi zestaw ten sam za około 1500 koron czeskich po przeliczeniu.

 

http://www.bikestacja.pl/pl/catalogsearch/result/?q=m395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tiomek: kurs jest pewny. Wysyłka darmowa raczej pewna - kwota zakupu naprawdę będzie konkretna.. Nie odpisują Czesi, dopóki się zakupów u nich nie zrobi :/

 

@wojtas7:  spoko, mam paczkomaty koło poczty, wyślę paczkomatami.

 

@Piotrek111: nie, żebym był nieuprzejmy, ale tak trudno wrzucić tekst w "translate.google.pl"? Tak, obie ceny, oscylujące u Czechów w okolicy 170zł zamiast 230zł(Bikestacja.pl), dotyczą PEŁNYCH KOMPLETÓW, przód + tył.

 

@premier2: przepraszam, nie zdążyłem napisać :(

 

 

 

EDIT: Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o pilne wysłanie swoich ofert na mego maila. Ci, co się zapowiedzieli na poniedziałek(powody losowe), to wiem, ale reszta - proszę się ogarnąć. Trochę roboty z tym będę miał, a im szybciej, tym lepiej.

Przy niedzieli mam zwyczajnie więcej czasu na odpisywanie, a na smartfonie jeszcze nie za szybko mi idzie pisanie na zajęciach.

I muszę rezerwować już towar, Czesi naturalnie też mają dostęp do tych promocji.

 

EDIT #2: Wpłatę(potwierdzenie przelewu) na razie mam tylko od 2 osób. DO JUTRA WŁĄCZNIE proszę o nadsyłanie zamówień i POTWIERDZEŃ WPŁAT. Nie mam na tyle kapitału, żeby specjalnie za kogoś zakładać pieniążków.

 

numer konta: 14 1020 1390 0000 6902 0232 7179, kontakt do mnie w sygnaturce mego profilu.

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobec chciałem podziękować każdemu z osobna, i wszystkim Wam razem, za złożone zamówienia i powierzone pieniądze.

 

Dzisiaj dokonuję zamówienia,  pieniążki powinny być u nich na koncie do końca tygodnia.

 

Ze wszystkimi Wami będę w kontakcie.

 

Towarki powinny do Was dotrzeć między 4 a 7 marca, jeśli coś by się przeciągnęło, to każdemu z Was dam o tym znać osobiście na mejla.

 

Może być to związane tylko z tym, czy mi się Czesi wyrobią z wysyłką do Bielska do końca lutego, czy od razu wyślę do Szczecina, i tutaj dokonam, nieco później, przepakowania.

 

Wszystko i tak się będzie zgadzać :thumbsup:

 

Sprawdzajcie od czasu do czasu swoje maile!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Panowie!

 

Nie ma problemu, myślę, że pewnie pod koniec marca znowu będzie się można na coś spokojnie pozbierać.

 

Ja aktualnie się za to zabrałem, bo mam trochę czasu na studiach. A że Czesi mają trochę dobrego towaru, to szkoda nie skorzystać.

 

W końcu, kto w Polsce zaoferuje NOWY komplet hydraulików Shimano za 170zł :o ?? Choćby to najniższy model był ;)

 

EDIT: następnym razem każdy, jak u kuriera, poda jeszcze numer telefonu, co bym Was męczył, jak czegoś nie będzie na stanie, albo nie będą mogli sprowadzić (Kamfan, sprawdź maila!)

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mogę wszystkich pocieszyć, że przy kwocie 3950zł dostaliśmy DARMOWĄ WYSYŁKĘ od czeskiego sklepiku :D


Witam!
 
Dzisiaj byłem sprawdzić w banku, jakie istnieją opcje przelania zebranej kwoty na konto sklepu.
 
Rozważałem wpłatę albo w CZK, albo w EUR.
Najkorzystniejsza opcja to przelew w czeskich koronach.
 
 
Niestety, aktualny kurs banku, to nie 0,152zł za 1 koronę czeską, według poniższej stronki:
 
 
tylko przynajmniej 0,156zł - 0,158zł za 1 koronę czeską. Dochodzą do tego jeszcze koszty samego przelewu IBAN, który wynosi minimum 25zł.
 
 
Z tego powodu wysyłam korektę kwoty zamówień do każdego z Was.
Będzie sprawiedliwie, każdego obowiązuje dopłata proporcjonalna do zrobionego zamówienia.
Wychodzi ona tylko z samej kwoty Waszych zamówionych rzeczy w koronach czeskich.
Naturalnie, pominąłem koszt dostawy na terenie Polski.
 
 
Wzór korekty dopłaty = (0,160zł x kwota Twojego zamówienia) - (0,155 x kwota Twojego zamówienia)
 
 
Coś za coś, dali w sklepie darmową wysyłkę, ale opłat bankowych się nie przeskoczy :(
 
Nie będę przepraszał, że żyję - staram się z całych sił. Błędów nie robi tylko ten, co nic nie robi.
Chcę tym ukrócić wszelkie dalsze "poważne" krytyki w moją stronę.
Jeśli coś się ewidentnie nie zgadza, to proszę o szybki telefon, dzisiaj jest dyżur do północy.
 
 
Ja dzisiaj dokonuję przelewu, na potwierdzenia Waszych wpłat uzupełniających czekam w nadchodzącym tygodniu.
 
Każdy dostanie wszystko rozliczone w mailu.
 
Bardzo dziękuję Wam za już okazaną cierpliwość i zaufanie. Dołożę wszelkich starań, aby nie naciągnąć ani jednego, ani i drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak wszystko dobrze wypali, to dowiem się, ile wynosi limit na bezpłatną wysyłkę do Polski, i czy dostanę rabat na kolejne zamówienie, powiedzmy, jak w centrumrowerowe.pl, na 5%.

 

Czekać na info od Czechów, teraz mi poszło całkiem sprawnie z szykowaniem paczek, następnym razem nie powinno być inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, z nowym programem zakupów!

 

Ustalam termin następnego wyjścia zamówienia na: 16 marca 2014 godzina 23:30.

 

Wszystko wedle poniższej rozpiski:

 

Poproszę o formułowanie zamówienia na mój mail: aureuspetrus@gmail.com, wedle poniższego schematu:

 

tytuł maila: "zakupy Czechy marzec - Twój nick z forum", w moim przypadku brzmi to tak: "zakupy Czechy marzec - Beskidek".

 

treść:

 

1. ilość przedmiotów x link do danego przedmiotu, np.:

 

2 x http://www.kupkolo.c... XT CS-M770 - 9

 

3 x http://www.kupkolo.c...mano LX FC-M582

 

1 x http://www.kupkolo.c...Trans Alpine 30

 

2. Twój adres do wysyłki

 

3. Twój wybór dostawy: Paczkomaty albo Poczta Polska

 

Kurs, po którym będą dokonywane zakupy, z korektą na opłaty bankowe(przelew IBAN): 0,163 zł za 1 koronę czeską

Kurs ten zawiera już opłaty związane z przelewem lub kosztem paliwa na dojazd po paczkę do Cieszyna i jej wysłaniem do Szczecina na dalszą dystrybucją do Was.

 

Koszty wysyłki na terenie Polski: pakowanie, kartony, taśmy, MÓJ CZAS itp jako paczka ekonomiczna - 15zł  za paczkę do 1kg, potem indywidualne ustalenie kosztów. Listy do 400g wychodzą razem z kopertą za cenę 9zł, jeśli zamawiamy jakieś nalepki, ciuszki, albo uszczelki i inną drobnicę.

Napisałem paczka "ekonomiczna", bo wysyłałem ją koło południa we czwartek, więc nie było szans, żeby doszła na weekend. W innych wypadkach wyślę jako priorytet = od poniedziałku do środy wieczorem włącznie.

Paczkomaty: na życzenie, nie ma problemów. Wystarczy podać swój numer telefonu i kod paczkomatu, do którego ma być wysłana przesyłka.

Koszt, razem z pakowaniem: 12,50zł.

 

Oczywiście, dlatego proponuję większe zakupy  :) 

 

Płatność: Z góry na podane przeze mnie w mailu zwrotnym konto. W mailu podam wszystkie dane do przelewu, łączną kwotę do przelania w PLN, z wliczeniem kosztów transportu na terenie Polski, po wyborze sposobu dostawy.

 

Prowadzenie zamówienia: Każdy chętny otrzyma informację na podanego maila, stały kontakt ze mną, daty otrzymania przesyłki na terenie Polski, datę wysyłki z załączonym numerem przesyłki.

 

Terminarz zamówień: do 16 marca włącznie.

 

Nie odpowiadam na złożone zamówienia na PW - wszystko opisałem jasno i wyraźnie. 

To nie jest moja arogancja - PW mi się szybko zapcha, a gmail.com nie ma granic :)

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania na MAIL-u lub na telefonie.

Moja akceptacja na zamówienia z PW za pierwszym razem wynikała z "docierania się" i "sprawdzania" całej procedury zamówienia.

 

Dystrybucja odbędzie się w dniach: 24 marca - 8 kwietnia.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na:

 

telefon(15-24): 503 392 228

 

mail: aureuspetrus@gmail.com

 

Maile i SMSy o każdej porze.

 

Podaję od razu linki do 2 działów, gdzie znajdują się największe obniżki w sklepie www.kupkolo.cz:

 

1. obniżki:          http://www.kupkolo.cz/akce/

2. wyprzedaże:  http://www.kupkolo.cz/vyprodej/

 

PS.  nie ma możliwości płacenia kartą kredytową ani PayPalem, tak u mnie, jak i u Czechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostańmy dobrej myśli.

Fiskus by chcial zaglądać w każdà kieszeń, ale jeszcze nie może.

 

Co do obowiązujących terminów, podtrzymuję 16 marca jako deadline dla najbliższego zamówienia.

Nic nie ulega zmianie, kosztorys jest podany, fiskusa mam w pamięci :)

Dodam dla ciekawych, że Czesi mają na składzie około 100 sztuk łańcuchów Campagnolo C9 Record w cenie z ich stronki.

Chyba dla nikogo nie braknie :)

 

Na mail zadawajcie smialo pytania o dostepnosc i mozliwa ilosc danego artykulu, jeśli chcecie więcej niż ilość, jaka widnieje przy danym linku.

 

@vszywiec, a wykaż proszę trochę cierpliwości, leżę na najwyższym łóżku w kuszetce PKP, gniazdek sieciowych brak, więc nic mi po lapsie, a na Galaxy S3 Mini pisanie czegokolwiek to udręka -dopiero nabieram wprawy. Zresztą, to nie jest eBay, to naprawdę nie ucieknie. Z góry przepraszam, jeśli uznasz to za osobistą wycieczkę.

 

@vszywiec, co do wątpliwości względem:

1. pompki - w żadnym z obu opisów nie ma o niej wzmianki.

2. manetki - od 2013 właśnie już przestali w RockShox-ie klepać PopLoc-i, na obu ofertach masz wyraźnie pokazane PushLoc-i, ktoś zrobił literówkę.

 

Podsumowując, 200 CZK różnicy to luksus wyboru koloru i tego, że dostaniesz to samo, co w tańszym linku, tylko że z numerami seryjnymi na rok 2014. Mnie nic nie wiadomo o zmianach w bebechach Reby mi3dzy modelami 2013 i 2014.

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
W takim razie może ktoś się odniesie do mojego postu i pytań w nich zawartych, dotyczących reby z czech.

Różnią sie rocznikiem. Teraz panowie tak: tuta tylko oferty znalezione w sklepie, ciekawe, warte uwagi itp.

 

Pytania czym sie różnią i czy warto a może coś innego można w innym temacie pod podobną nazwa żeby nie było bałaganu w temacie.

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/154470-kupkolocz-temat-dla-osob-zamawiajacych-z-tego-sklepu/ wstępnie zrobiłem taki temat, tam można roznieść całą dyskusje na temat co i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ot ważna sprawa - termin nie został wyznaczony bezpodstawnie.

 

Tylko mi już maila wysmaruj poproszę, co bym wiedział, na co pozwracać uwagę, o co popytać w sprawie dostępności.

 

Oni mnie traktują dosyć poważnie w Czechach, i mogę bardzo szybko liczyć na odpowiedź, nawet po 21ej każdego dnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Moi Mili Drodzy, pisać maile, ja odpisuję, i czekam na potwierdzenia przelewów do do 23:00 w niedzielę włącznie.

 

Czasu jest jeszcze dużo - jak coś pilnego, to dzwonić! Jak się nie dodzwonita, to oddzwonię.

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie ponownie!

 

Z góry dziękuję już za wszystkie wpłaty. Postaram się o tak pilną wysyłkę, jak tylko się uda.

 

Już zawczasu proponuję kolejne zamówienie, wedle wszystkiego poniżej:

 

Ustalam termin następnego wyjścia zamówienia, po przelewach, na: 9 kwietnia 2014, tj. środa, godzina 23:30.

 

Dlaczego tak? Po ostatnim zamówieniu doszedłem do wniosku, że termin więcej niż 2 tygodni na składanie zamówień jest akceptowalny, gorzej niestety z samym kursem CZK, który przy swej zmienności i przy zamówieniu rzędu 20000CZK i WIĘCEJ zaczyna robić różnicę. 

 

Dlatego termin składania zamówień wyznaczam na 6 kwietnia 2013, tj. na niedzielę,  do 23:30

 

3 dni do 9 kwietnia  to czas dla mnie, by każdemu z Was wysłać maile z dokładną ilością złotych, jakie będą do przelania.

 

Dokładny, ostateczny kurs umieszczę w mailu dla każdego z Was, jak i tutaj, na stronach tego wątku :)

 

 

Wszystko wedle poniższej rozpiski:

 

Poproszę o formułowanie zamówienia na mój mail: aureuspetrus@gmail.com, wedle poniższego schematu:

 

tytuł maila: "zakupy Czechy kwiecień - Twój nick z forum", w moim przypadku brzmi to tak: "zakupy Czechy kwiecień - Beskidek".

 

treść:

 

1. ilość przedmiotów x link do danego przedmiotu, np.:

 

2 x http://www.kupkolo.c... XT CS-M770 - 9

 

3 x http://www.kupkolo.c...mano LX FC-M582

 

1 x http://www.kupkolo.c...Trans Alpine 30

 

2. Twój adres do wysyłki

 

3. Twój wybór dostawy: Paczkomaty albo Poczta Polska

 

4. Twój telefon

 

Kurs, po którym będą dokonywane zakupy, z korektą na opłaty bankowe(przelew IBAN): do ustalenia 7 kwietnia.

Kurs ten będzie zawierał już opłaty związane z kosztem paliwa na dojazd po paczkę do Cieszyna i jej wysłaniem do Szczecina na dalszą dystrybucją do Was.

 

Wstępny kurs na miesiąc kwiecień, tzw. netto, to: 0,155PLN za 1 CZK. Jest potrzebny, żeby wstępnie oszacować koszt każdego z Waszych indywidualnych zamówień.

 

Dokładny, ostateczny kurs umieszczę w mailu dla każdego z Was, jak i tutaj, na stronach tego wątku :)

 

Koszty wysyłki na terenie Polski: pakowanie, kartony, taśmy, MÓJ CZAS itp jako paczka ekonomiczna - 15zł  za paczkę do 1kg(Gabaryt A), , potem indywidualne ustalenie kosztów. Listy do 400g wychodzą razem z kopertą za cenę 9zł, jeśli zamawiamy jakieś nalepki, ciuszki, albo uszczelki i inną drobnicę.

Napisałem paczka "ekonomiczna", bo wysyłałem ją koło południa we czwartek, więc nie było szans, żeby doszła na weekend. W innych wypadkach wyślę jako priorytet = od poniedziałku do środy wieczorem włącznie.

 

Paczkomaty: na życzenie, nie ma problemów. Wystarczy podać swój numer telefonu i kod paczkomatu, do którego ma być wysłana przesyłka.

Koszt najmniejszego gabarytu, razem z pakowaniem: 11zł.

 

Oczywiście, dlatego proponuję większe zakupy   :) 

 

Płatność: Z góry na podane przeze mnie w mailu zwrotnym konto. W mailu podam wszystkie dane do przelewu, łączną kwotę do przelania w PLN, z wliczeniem kosztów transportu na terenie Polski, po wyborze sposobu dostawy.

 

Prowadzenie zamówienia: Każdy chętny otrzyma informację na podanego maila, stały kontakt ze mną, daty otrzymania przesyłki na terenie Polski, datę wysyłki z załączonym numerem przesyłki.

 

Terminarz zamówień: do 6 kwietnia.

 

Nie odpowiadam na złożone zamówienia na PW - wszystko opisałem jasno i wyraźnie. 

To nie jest moja arogancja - PW mi się szybko zapcha, a gmail.com nie ma granic  :)

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania na MAIL-u lub na telefonie.

Moja akceptacja na zamówienia z PW za pierwszym razem wynikała z "docierania się" i "sprawdzania" całej procedury zamówienia.

 

Dystrybucja odbędzie się w dniach: 21 kwietnia - 6 maja.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na:

 

telefon(15-24): 503 392 228

 

mail: aureuspetrus@gmail.com

 

Maile i SMSy o każdej porze.

 

Podaję od razu linki do 2 działów, gdzie znajdują się największe obniżki w sklepie www.kupkolo.cz:

 

1. obniżki:          http://www.kupkolo.cz/akce/

2. wyprzedaże:  http://www.kupkolo.cz/vyprodej/

 

PS.  nie ma możliwości płacenia kartą kredytową ani PayPalem, tak u mnie, jak i u Czechów.

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Oleju RedRum na razie nie ma, poszły zwroty do zainteresowanych

 

Lista rzeczy znajduje się:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/154470-kupkolocz-temat-dla-osob-zamawiajacych-z-tego-sklepu/page-3?do=findComment&comment=1449207

 

Bo tu nie miejsce na zaśmiecanie.

 

@detonator, zobaczymy, ale wątpię, bo już trzeba będzie poczekać na pewne towary, a niektórych - jak RedRum - aktualnie nie ma, więc musiałem wysłać zwroty.

 

Z tego powodu skłaniałbym się z tym terminem obecności towaru w Waszych domach tak bardziej już około 4 kwietnia.

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat wyczyszczony ze wszelkich dyskusji, aby zachować przejrzystość i czytelność będą tu umieszczane tylko informacje organizatora na temat stanu zamówień, terminów, kosztów etc.

 

Rozmowy oraz dyskusje proszę prowadzić w równoległym wątkuhttp://www.forumrowerowe.org/topic/154470-kupkolocz-temat-dla-osob-zamawiajacych-z-tego-sklepu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę nowych info:

 

1. Paczka przyjechała z Cieszyna, pewnie koło wtorku będzie u mnie na chacie w Szczecinie.

 

2. Spodziewajcie się wysyłki towarów ode mnie po 31 marca.

 

2. Zamieniam terminy 6 i 9 kwietnia na odpowiednio 13 i 16 kwietnia z racji zaistniałych próśb.

 

Link do dalszej dyskusji: 

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/154470-kupkolocz-temat-dla-osob-zamawiajacych-z-tego-sklepu/page-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie Panowie ponownie!
 
Z góry dziękuję już za wszystkie wpłaty. Postaram się o tak pilną wysyłkę, jak tylko się uda. Przepraszam za wynikłe dotąd opóźnienia - mogę powiedzieć na swoje usprawiedliwienie, “że były święta” i cała związana z nimi otoczka.
 
Już zawczasu proponuję kolejne zamówienie, wedle wszystkiego poniżej:
 
Ustalam termin następnego wyjścia zamówienia, po otrzymaniu potwierdzeń przelewów, na: 7 maja 2014, tj. środa, godzina 23:30.
 
Dlaczego tak? Po ostatnim zamówieniu doszedłem do wniosku, że termin więcej niż 2 tygodni na składanie zamówień jest akceptowalny, gorzej niestety z samym kursem CZK, który przy swej zmienności i przy zamówieniu rzędu 20000CZK i WIĘCEJ zaczyna robić różnicę.
 
Dlatego termin składania zamówień wyznaczam na 4 maja 2013, tj. na niedzielę,  do 23:30.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: całe zamówienie dojdzie do skutku, jeśli wspólnymi siłami osiągniemy pułap cenowy 6000czk. Poniżej tego pułapu po prostu cała obsługa zamówienia nie jest rentowna i wtedy złożone przez Was oferty zostaną wysłane, po wcześniejszym opłaceniu, w zamówieniu w drugiej połowie maja, tj. w dniach 18-21 maja.
 
3 dni do 7 maja  to czas dla mnie, by każdemu z Was wysłać maile z dokładną ilością złotych, jakie będą do przelania.
 
Dokładny, ostateczny kurs umieszczę w mailu dla każdego z Was, jak i tutaj, na stronach tego wątku 
 
 
Wszystko wedle poniższej rozpiski:
 
Poproszę o formułowanie zamówienia na mój mail: aureuspetrus@gmail.com, wedle poniższego schematu:
 
tytuł maila: "zakupy Czechy majówka - Twój nick z forum", w moim przypadku brzmi to tak: "zakupy Czechy majówka - Beskidek".
 
treść:
 
1. ilość przedmiotów x link do danego przedmiotu, np.:
 
- 2 x http://www.kupkolo.c... XT CS-M770 - 9
 
- 3 x http://www.kupkolo.c...mano LX FC-M582
 
- 1 x http://www.kupkolo.c...Trans Alpine 30
 
2. Twój adres do wysyłki
 
3. Twój wybór dostawy: Paczkomaty albo Poczta Polska
 
4. Twój Telefon
 
Kurs, po którym będą dokonywane zakupy, z korektą na opłaty bankowe(przelew IBAN): do ustalenia 5 maja.
Kurs ten będzie zawierał już opłaty związane z kosztem paliwa na dojazd po paczkę do Cieszyna i jej wysłaniem do Szczecina na dalszą dystrybucją do Was.
 
Wstępny kurs na miesiąc kwiecień, tzw. netto, to: 0,155PLN za 1 CZK. Jest potrzebny, żeby wstępnie oszacować koszt każdego z Waszych indywidualnych zamówień.
 
Dokładny, ostateczny kurs umieszczę w mailu dla każdego z Was, jak i tutaj, na stronach tego wątku 
 
Koszty wysyłki na terenie Polski: pakowanie, kartony, taśmy, MÓJ CZAS itp jako paczka ekonomiczna - 15zł  za paczkę do 1kg(Gabaryt A), , potem indywidualne ustalenie kosztów zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Listy do 400g wychodzą razem z kopertą za cenę 9zł, jeśli zamawiamy jakieś nalepki, ciuszki, albo uszczelki i inną drobnicę.
Napisałem paczka "ekonomiczna", bo wysyłałem ją koło południa we czwartek, więc nie było szans, żeby doszła na weekend. W innych wypadkach wyślę jako priorytet = od poniedziałku do środy wieczorem włącznie.
 
Paczkomaty: nie ma problemów. Wystarczy podać swój numer telefonu i kod paczkomatu, do którego ma być wysłana przesyłka, już w pierwszym mailu
Koszt najmniejszego gabarytu, razem z pakowaniem: 11,71zł.
 
Płatność: Z góry na podane przeze mnie w mailu zwrotnym konto. W mailu podam wszystkie dane do przelewu, łączną kwotę do przelania w PLN, z wliczeniem kosztów transportu na terenie Polski, po wyborze sposobu dostawy.
 
Prowadzenie zamówienia: Każdy chętny otrzyma informację na podanego maila, stały kontakt ze mną, daty otrzymania przesyłki na terenie Polski, datę wysyłki z załączonym numerem przesyłki.
 
Terminarz zamówień: do 4 maja.
 
Nie odpowiadam na złożone zamówienia na PW - wszystko opisałem jasno i wyraźnie.
To nie jest moja arogancja - PW mi się szybko zapcha, a gmail.com nie ma granic  
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania na MAIL-u lub na telefonie.
Moja akceptacja na zamówienia z PW za pierwszym razem wynikała z "docierania się" i "sprawdzania" całej procedury zamówienia.
 
Dystrybucja odbędzie się w dniach: 19 - 31 maja.
 
Wszelkie pytania proszę kierować na:
 
telefon(15-24): 503 392 228
 
mail: aureuspetrus@gmail.com
 
Maile i SMSy o każdej porze.

 
Podaję od razu linki do 2 działów, gdzie znajdują się największe obniżki w sklepie www.kupkolo.cz:
 
1. obniżki:          http://www.kupkolo.cz/akce/
2. wyprzedaże:  http://www.kupkolo.cz/vyprodej/
 
PS.  nie ma możliwości płacenia kartą kredytową ani PayPalem, tak u mnie, jak i u Czechów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich zainteresowanych!

 

Wyznaczam termin składania zamówień do najbliższej niedzieli, tj. 25 maja, do 23:30, a ostateczne potwierdzenia wpłat mają do mnie spłynąć na mail do środy, tj. do 28 maja, do 23:30

 

W międzyczasie uzupełnię informację dotyczące płatności.

 

Sama procedura nie będzie odbiegać od tego, co do tej pory.

 

Może być jedynie szybciej, bo będzie tym razem bezpośrednio, bez mojego Taty, który będzie wygrzewał kościska na Krecie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...