Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[serwis] Rock Shox Reba DualAir - kompleksowy serwis od a do z

rock shox reba serwis service manual dualair naprawa motion control sid olej uszczelki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
622 odpowiedzi w tym temacie

#621 barbapapa11

barbapapa11

Maniak

• Użytkownik
  • 364 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 23:30

Panowie, co robię nie tak? Nie mogę za żadne skarby wyjąć górnych goleni. Robię wszystko dokładnie tak jak w manualach, ale lagi wychodzą 12 cm i nie chcą się ruszyć.  Pacjent to reba sl z 2007 roku. 

Użytkownik barbapapa11 edytował ten post 10 marzec 2017 - 23:31

• 0

Reklama

Reklama

#622 pawel2208

pawel2208

Maniak

• Użytkownik
  • 576 postów
  • Imię:Paweł
Garaż Rower

Napisano 11 marzec 2017 - 10:43

Prawdopodobnie nie udało Ci się wybić lag po odkręceniu śrub. Czasem trzeba mocno uderzyć, aby je rozłączyć.

• 0

Reklama

Reklama

#623 Malinowy

Malinowy

Amator

• Użytkownik
  • 82 postów
  • Imię:Karol

Napisano 11 marzec 2017 - 17:09

Nasączyłem wszystkie uszczelki olejem gęstym (coś w granicach 120w). Powiedzcie mi, duży błąd? Trzpienie przesmarowane natomiast rsp slick kick.
Pozostało złożyć dolne golenie i w drogę, mam nadzieję, że będzie działało bo to pierwszy serwis. Pozostawiłem stare uszczelki - były w dobrym stanie, wcześniej amor nie puszczał powietrza, ani nie kaszlał olejem (jedynie spod pokrętła MC delikatnie)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rock shox, reba, serwis, service manual, dualair, naprawa, motion control, sid, olej, uszczelki