Skocz do zawartości

[ZLOT] VI zlot fr.org - Koszulki


Zymelka

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej by pasowało to co Przeor wcześniej wrzucał, czyli:

Projekt się kroi:)

 

2498218404b259b8.jpg

 

Do tego tylko napis informacyjny na tył z datą, coś w stylu koszulki z drugiego zlota.

Da radę ktoś przygotować w miarę szybko gotowca? Ja jestem w stanie załatwić wydruk koszulek na gotowo w max 2 tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to postaram się sam wykończyć to co jest.

Pytanie tylko gdzie można zdobyć większą wersję logo forumowego, dokładnie tego:

logo.png

 

Bo w linkach w dziale Regulamin/Kontakt/Linki jest wersja bez tej zębatki na końcu...

 

[Edyta]

 

Dobra, na szybko jeden przykład bo nie mam za bardzo czasu na rzeźbę :/

 

Jak ktoś ma uwagi to pisać, może się uda poprawić.

Na tył myślę że bardziej by pasowało logo zamieszczone wyżej, ale niestety nie mam do niego dostępu w dobrej jakości...

Koszulka - przód

Koszulka - tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, więcej rowerowania to brzuch nie będzie rósł :) Chociaż mam tak samo jak Ty, od 4 miesięcy jestem w delegacji i w weekendy nie ma kiedy nawet pośmigać dłużej niż godzinę...

 

Co do bluz - dowiem się, koszulki są dobrej jakości tj. wysoka gramatura i trwały nadruk (wiem z własnego doświadczenia).

 

 

Jaką gramaturę mają koszulki i jakiej dokładnie firmy są te koszulki, nadruk jak??, sitodruk, transfer, czy haft?. Pracowałem 3 lata przy nadrukach na odzieży sitodruk, transfer. Napisz Pw, to mogę ci pare kwestii wytłumaczyć. Może by i udało mi się załatwić po koleżeńsku za mniejszą kasę takie nadruki .

Tak w ogole to grafika musi być wektorowa, najlepiej napisać do jakieś drukarni by grafik odpisał na jakich plikach jest wstanie pracować, co do trwałości to proponuje też sitodruk, tylko to już zależy od was jak trwały ma być, czy farba ma być plastizolowa czy wodna, czy wywab, przy takim logo jak wy aktualnie macie odradzam plastizol, na koszulce będzie straszna skorupa i nic po za tym. Najlepsze rozwiązanie to albo wywab albo wodna, nie wyczuwalna farba na koszulce.

koszulki też radzę wam kupić jakieś lepsze, z koszulek reklamowych polecam Sol's, jame's & nicholson, oraz myrthle beach.

Dobre gramaturowo koszulki to koszt 11 zł za sztukę, do tego robocizna przeważnie 3 do 9 zł za nadruk.

Do tego Klisze i Sita to chyba koszt 50 zł u was to x2 czyli za dwa loga wychodzi 200 zł, Jako że to jeden kolor max 2, więc cena ostateczna zależy od ilości zamówienia. Jeśli chcecie to popytam ile po znajomości by wyszło. Szkoda że temat nie powstał wcześniej bo było by więcej czasu na załatwienie tego. 

Tutaj macie drukarnie w której pracowałem. http://www.semaprint.com.pl/ napiszcie i popytajcie jaki będzie koszt , pozniej będziemy załatwiać w wersji "HIDE" przed kierownikiem po znajomości ;P. Jak uda mi się załatwić to koszt wyniesie tylko za koszulki, robocizna to 2 flaszki wódki ;).

Z koszulek które wam mogę polecić, które mam w domu, i mam je dość długo to te dwie.

Nie spiorą się wam po pierwszym lepszym praniu, nie naciągną się.

Są i koszulki za 3 zł , ale nie gwarantuje że po pierwszym praniu będą takie same xD.

 

Krótki rękaw- http://www.semaprint.com.pl/katalog,_b_nowosci_2013_b_,sol_s,Sol_s_Must_Men

 

Długi rękaw - http://www.semaprint.com.pl/katalog,tshirty,meskie,SOL_S_VINTAGE_11530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w logo FR.org nie widzę żadnego alkoholu, ale mogę się mylić - może gdzieś faktycznie jest zakamuflowany...

A jeśli chodzi o koszulkę to jest ona powiązana ze zlotem, więc mnie szklanka jakoś nie bardzo razi.

 

Persi - rozumiem że jak wkraczasz wtemat, to zajmujesz się ogarnięciem projektu i druku?

Od lutego była cisza w temacie więc pozwoliłem sobie trochę to ruszyć, ale jeśli są bardziej kompetentne osoby to chętnie zrobię krok w tył ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytam , pogadam jak uda mi się to załatwić tzn zrobienie loga i nadruki to wtedy mogę zabrać to z twoich barków. Kwestia wtedy tylko zakupienia koszulek i jakiś ilości i jakie rozmiary. I kto opłaca cały projekt. Czy robicie zrzutę czy ktoś z was to opłaca.

 

Co do ilości kolorów to proponuje max 3 kolory. Ponieważ tutaj wchodzi w gre- praca grafika, praca naświetlacza/matrycowego, drukarza, i pakowaczy by towar doszedł w całośći i w terminie. Wiadomo im więcej kolorów tym więcej pracy, a na lewo trzeba to wykonać szybko i dobrze. Co do loga to nie wiem czemu wam się nie podoba, proste i informujące o co chodzi, a nie jakieś chińskie znaczki. Prostota teraz jest na topie ;). Tym bardziej tutaj bardziej chodzi o uczestnictwo i małą pamiątkę ze ZLOTU w postaci koszulki a nie rewia mody ;).


A jeszcze lepiej wyszło by zrobienie białej koszulki z czarnym logiem.Wtedy robią to z jednego sita, nakładasz farbe i jedziesz. Koszulki zrobione w godzinę z całym zabiegiem jaki napisałem wyżej. 

 

Btw. Zdziwili byście się jakie firmy robią koszulki w tej firmie i to na koszulkach za 3 zł :D. a w sklepach chodzą od 60-180zl nawet ;). Jakie przebicie :D:D? koszulka 3 zł = Marka 57 :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale chyba odwrócenie kolorów to nie problem.

Tak jak pisałem wcześniej, mi znajomy wycenił sitodruk dwukolorowy (pierwszą wersję z dodatkowym czerwonym kolorem pytałem) na koszulce 190g i dla 30 szt koszt będzie poniżej 25zł /szt.

Nie drążyłem tematu dalej, bo jeśli nie ma chętnych to nie będę chłopu zawracał głowy na darmo.

 

To co wrzucałem wyżej mam zapisane jako projekt w Inskcapie, więc jak kto chce mogę podesłać odpowiednie pliczki.

Więc jeśli projekt się podoba, to trzeba na szybko listę chętnych zrobić i wyceniać już dla konkretnych ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zaraz popatrzę po internecie w Sico, ile kosztuje "sito", naświetlić to można domowymi sposobami "halogen" +emulsja pozniej wypłukać, kupić farbę i koszulki , wysuszyć i po robocie xD. Jak chcecie zaraz zobaczę ile by to wyszło. Może nawet taniej ;). Ja mogę spokojnie to zrobić bo się na tym znam, więc problemu by nie było. Jak już cała atmosfera opadnie , to na spokojnie skompletuje potrzebne materiały do domowej produkcji koszulek i wtedy możecie pisać do mnie śmiało za rok ;). A tym czasem jutro będę się kontaktował z kolegą w sprawie tych koszulek dla was. Jak odpowiedz będzie pozytywna to biorę to na siebie, wtedy kupujemy koszulki i myśle że do Zlotu uda się to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób ankietę w temacie kto jest chętny na koszulkę, najlepiej by ankieta była w ilości.

Wtedy będzie wiadomo ile koszulek zrobić i ile osób jest chętnych .

 

Ankieta

 

Koszulka

 

S-

M-

L-

XL-

 

Wtedy będzie wiadomo ile sztuk i jakie rozmiary , i masz czarno na białym czy opłaca się podejmować w ogóle takiej czynności jak załatwianie czegokolwiek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...