Skocz do zawartości
Puklus

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.

Rekomendowane odpowiedzi

piciu256

Może nie jest to jakaś super przecena ani nic, ale myślę że mimo to bardzo fajna oferta- za 215zł z przesyłką plecak z bardzo fajnym bukłakiem i super systemem nośnym nawet używany trudno kupić! Także jak ktoś akurat potrzebuje plecaka z bukłakiem to bierzcie póki jest ;)https://www.amazon.com/Vaude-Aquarius-9-3-Backpack/dp/B0793PT7DT?th=1&psc=1

Pracuję w magazynie Amazon, przypadkiem wpadłem na ten plecak to sobie go obejrzałem, przymierzyłem i stwierdziłem że jest lepszy niż Deuter Race Air, głównie dlatego że bukłak już w zestawie, ale ma też więcej przegródek do organizacji, Deuter mi się nie spodobał ze względu na ich brak, mimo to bym go kupił gdybym nie wpadł na Vaude :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

Z tym, że RaceAir jest chętnie wybierany głównie ze względu na max przewiewność. Jak to wygląda w przypadku tego Aquariusa? Widzę, że np. szelki są pełne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piciu256

Nie wiem gdzie ty widzisz że są pełne... Szelki są zrobione z przewiewnej siatki z perforowaną gąbką w środku dla podparcia. Na obrazkach rzeczywiście zlabo to widać, na żywo zrobiło super wrażenie, w przyszłym tygodniu powinien dojść, mogę wrzucić jakieś zdjęcia na żywo. Jedyne co to ustnik średnio wygląda, zobaczymy jak w praktyce+ przydała by się złączka do szybkiego odłączania wężyka, nie pomyślałem o tym przy zamawianiu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MikeSkywalker

No właśnie - z gąbką. W Deuterze jest tylko siatka, czyli rozwiązanie dużo bardziej przewiewne. 

Piszesz że Deuter Ci się nie spodobał ze względu na brak przegródek - a jeździłeś w nim? Bo ja lepszego plecaka na rower nie miałem nigdy, a trochę plecaków w życiu przerobiłem. Nawet po paru godzinach jazdy praktycznie nie czuć że jest na plecach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta