Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.06.2022 o 14:54, Mihau_ napisał:

To tutaj "projekt" za dokładnie 1/1000 sasina, podejście twórcy jeszcze lepsze

https://www.olx.pl/d/oferta/colnago-master-91-campagnolo-superrecord-11-edco-neoklasyczny-max-CID767-IDM6NsO.html

Wartość pieniądza spada, ludzie chcą otrzymywać za swoją pracę coraz więcej a tutaj właściciel robi diskałnt o 30k, teraz już nic tylko brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznesmen roku:

"Kupiłem go za 900 zł chciałbym dostać co najmniej 590 zł."

Zalety tego roweru:
- jeździ
- tylnie przeżytki działają
- przedni hamulec działa (można naciągnąć )
- hamulce tarczowe
- nasmarowany łańcuch
- aparat w dobrym stanie
- podnuszka
- dobre resory

 

Nie mam pytań... Straszne jest to jakie pokolenie rośnie, czy już wyrosło. Po prostu straszne...

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-rower-w-srednim-stanie-CID767-IDQeYxz.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WOW

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-giant-defy-advanced-full-carbon-CID767-IDQgmwP.html?reason=observed_ad&isPreviewActive=0&sliderIndex=0

92hbT58.jpg

Tak wiele pytań mam....uginacz na przodzie, rama karbon Giant Defy Advanced, zaciski hamulca chyba 105 R7000 ale klamki do mechanicznych, korba 105 R7000, przerzutki też ale kaseta chyba 8rz, manetki microSHIFT 3x7? WTF?!

Edytowane przez ernorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ernorator napisał:

No lubię sobie nad takimi kwiatkami się zastanowić co tu się stało. Rower chyba jest po porzadnej kraksie z przodu. Żegnamy widelec, baranek i kolo przód, bo się rozni od tylnego. Amor, mostek i kierownica na wymianę znalezione na smietniku, reszta części chyba też stamtąd. Mechaniczny tarczowy z przodu zrobił, ale oryginalna hydraulikę z tylu już nie podłączył. Kaseta 8x, bo manetka Microshift 6x nie działała by z oryginalną kasetą 10x (11x?). Lewa manetka Microshift 3x obsługuję przerzutkę 105 2x... A wszyscy narzekają na niekompatybilność sprzętów teraz :)

I te rogi.....🤦‍♂️

Upd. Chociaż koło tyl chyba też nieoryginalne. To by bardziej logicznie wyjaśniało kasete 8x. Bo taka byla razem kołem. :)

Edytowane przez remover
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 21:17, Q_u napisał:

"przerzutki półautomaty" He..?

14 godzin temu, remover napisał:

"Parę poprawek lakierniczych" mnie urzekło. Chyba koleżka z branży "auto komis" ;) 

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...