Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Noo...

Cytat

2 lat gwarancji rower Szosowy Triban RC120 rowerem kupię decathlon 9.07.2020 zrobisz 1000 km rowerem sprzedam wyjazd Niemcy pracy pedały

Chyba za długo był u sąsiadów, bo polskiego zapomniał...
A może to faktycznie okazja - np. kupił w Niemczech, a teraz sprzedaje taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten albo lubi kłamać albo ma hobby polegające na szukaniu najdroższych możliwych ofert na dany produkt:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-mtb-27-5-accent-peak-rst-first-air-kola-xt-hamulce-xt-11-4kg-CID767-IDJtdFi.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=2

 

Z mojej strony dodatkowe punkty za:

- zakup hamulców 3 lata temu za 1290pln (mój komplet XT M8000 kosztował niecałe 700!)

- pedałki M520 po przebiegu 380km, które wyglądają na 25000km, cena też niezła

- absolutny hit, wydając 8 klocków nie skrócił pancerzy, prowadzenie tylnego hamulca jest e_pic_kie

 

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze hample m785... za swoje takie tylko czarne dałem 400zł nowe, w sklepie, komplet p+t na klockach z radiatorami. Przerzutka przednia SLX za 210zł ;), korba SLX za w sumie 580zł, przerzutka tył SXL za 390zł. Nawet taka rama zwykle kosztowała pomiędzy 500 a 600zł ale nie 900. Amortyzator wart czapkę śliwek za 1000zł... Chyba wziął ceny współczesnych komponentów z czasów zwiększonego popytu i przyłożył do starych gratów z demobilu. Niektóre ceny zawyżył nawet jak na współczesne standardy 2-3x. Toć to nawet nie naciągacz a zwykły debil.

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, cervandes napisał:

Ten albo lubi kłamać albo ma hobby polegające na szukaniu najdroższych możliwych ofert na dany produkt:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-mtb-27-5-accent-peak-rst-first-air-kola-xt-hamulce-xt-11-4kg-CID767-IDJtdFi.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=2

 

Z mojej strony dodatkowe punkty za:

- zakup hamulców 3 lata temu za 1290pln (mój komplet XT M8000 kosztował niecałe 700!)

- pedałki M520 po przebiegu 380km, które wyglądają na 25000km, cena też niezła

- absolutny hit, wydając 8 klocków nie skrócił pancerzy, prowadzenie tylnego hamulca jest e_pic_kie

 

To jest albo jakaś ściema z cenami, albo kupował drożej niż w katalogu. PD M520 za 220 zł? 3 lata temu w Decu były za 99 zł, w sklepach po 120 zł.

Dodatkowo w opisie jest błąd, bo kierownica to nie Koryak.

Mi się podoba zacisk od strony przerzutki. Masochizm w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...