Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Mihau_ napisał:

Warto się spieszyć, długo nie powisi🤩 Zaraz idę dysk ogarnąć z worka na śmieci

https://www.facebook.com/marketplace/item/789913964954320/?ref=facebook_story_share

Sprzęt stoi blisko mnie. Jakby ktoś był zaintersowany mogę pośredniczyć w transakcji ;)

 

Edytowane przez Enadxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
5 godzin temu, clavdivs napisał:

Ludzki błąd, prędzej miała być cena 99zł.

Chciałbyś...

5 godzin temu, skom25 napisał:

Też tak sądze. Jeżeli tak, to dobra cena.

Obaj jesteście w tzw. mylnym błędzie - tak się składa, że właśnie jestem po konwersacji :

- Jaka jest cena, bo chyba nie te trzy dziewiątki...
- He he, nie, propozycja?

- Ogłoszenie, czy licytacja ?
- Chcę sprzedać, ale ceny troszkę podskoczyły
- Znam sytuację, więc konkretnie za ile jest do wzięcia ?
- 800

Także tego...
Janusze biznesu jak widać nie śpią :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację, ale podejdźcie do tego inaczej, bo sam się ostatnio nad tym zastanawiałem. Oprocentowania na lokatach praktycznie nie ma, więc gdybym wiedział, że sytuacja w branży rowerowej (i nie tylko) dojdzie do takiego ekstremum to sam nakupiłbym części i rowerów i teraz sprzedawał. Gościowi nie zależy, trafi się naiwny co kupi - będzie zadowolony, kupi ktoś za 500 - też będzie. Sprzeda po normalnej cenie - też spoko. A może zostawi dla siebie 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przecież nikt tego nie zabrania. Tylko po co robić z siebie takiego cwaniaka i startować z absurdalnej ceny?

Jestem pewny, że gdyby wystawił za powiedzmy 300 czy 350 zł, minimalnie zszedł z ceny, to miałby więcej zainteresowanych.

A tak co? Cena 999 zł, patrzysz, stwierdzasz że ma chyba nierówno pod sufitem i idziesz dalej.

Kaseta HG500 to zupełny przeciętniak w rowerach ze średnio niższej półki. Wierzysz że ktoś kto kupił rower za 5k, nagle złapie kasetę za 800 zł?

Mało kto dojeżdza napęd do ostateczności. Nie będzie kaset, to się pomęczy jeszcze chwilę i kupi jak będą dostępne.

Ktoś tu na forum sprzedawał taką kasetę, po 150km przebiegu chyba za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...