Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Greg1 napisał:

co najmniej jakbyś był producentem

O następny ;) Płytkie to. Na szczęście na forum jest magiczny przycisk od ignorowania śmieszków wysokich lotów.

 

Co do ciekawych aukcji. Na znanym portalu pojawiła się informacja o obniżce ceny na Rockrider MTB ST 540 v2. Zajrzałem na ogłoszenie, bo przecena z  2400 na 2000 co mnie zdziwiło, bo 3 lata temu zanakupił brat ST 540 za bodajrze 1600 zł. I co widzę, napęd 1x (u brata jest x2), jakieś AdventX manetki i taka sama przerzutka, oczywiście "amortyzator" no name. Myślę sobieco u licha, aż takie zmiany??? I dotarło do mnie, że to jakieś fanaberie w nazwie v2, a tożsamy z zakupem sprzed 3 latek kosztuje już 2200 zł a nie 1600 zł jak kosztował.

Teraz mam parę pytań:

- co to za bullsh*t osprzęt AdventX ?

- jaki w ST 540 v2 może być amortyzator?

- kompletnie nie rozumiem dlaczego wersja 540 v2 jest wyjściowo o 200 zł droższa od ST 540. Przecież bez V2 ma Shimano, napęd 2x i Suntoura, a wyjściowo taniej. Czy mi się wydaje, czy to tylko na potrzeby przekreślenia 2400 zł i zrobienia efektu WOW ALE PROMOCJA?

 

Linki:

ST 540 V2

ST 540

Edytowane przez Q_u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.06.2023 o 12:50, Roballinho napisał:

2 kg aluminiowego złomu za 250 PLN-ów.
Który punkt skupu ma takie ceny? Przejadę nawet pół polski.
https://www.olx.pl/d/oferta/marin-2021-na-trampbike-CID767-IDUP9Kg.html

Możesz z tego zrobić kinkiet, w sumie wyjdzie nawet dwa więc już 125 za jeden, sensowna kwota

2b823d6bb78755683cdf3288c41f7896.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co to jest 14k? 😉

Przy obecnych cenach rowerów szosowych to w sumie niewiele. Ot wystarczy na podstawowy, karbonowy sprzęt na 105 od znanej marki. Także możesz mieć za tyle rower ze średniej półki albo np. nowy motocykl 125ccm, kosmos. 

Na szczęście ja już dojrzałem i uświadomiłem sobie absurd tego co się na rynku szosowym przez ostatnie lata odwala, przyjąłem na klatę prawdę o swoim poziomie sportowym i sobie jeżdżę nadal tym co mam. Oczywiście chętnie bym sprzedał i kupił coś innego ale raczej w kategorii "fajny i ciekawy" a nie najlżejszy, najszybszy, na najwyższej możliwej grupie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...