Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokość siodła wskazuje na to, że osoba która tym jeździ, nie jest już takim małym dzieckiem. 

Trzeba uważać. Kiedyś jak wystawiłem na OLX niepasujące na mnie jeansy, to potencjalny kupiec tak sprawnie udawał negocjowanie ceny, że dopiero po tym jak mi napisał o swoim, "pasującym do nich skórzanym pasku, którym lubi być bity po plecach", zrozumiałem, że nie każde ogłoszenie sprzedaży, dotyczy sprzedawanego na nim przedmiotu. :) 

Tu też zalecam czujność... "wybierzmy razem części i zamontuj mi silnik w tylnym kole..." brzmi podejrzanie. :) Szczególnie, że następny fragment "oraz baterie i kable w rowerze, aby miał wspomaganie lektryczne", wyraźnie odbiorcy wskazuje, że owe "tylne koło" nie jest częścią składową wyżej wspomnianego roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta rama nie ma więcej jak 60 cm długości podsiodłowej, więc jakaś gigantyczna nie jest, tak samo jak nie jest to żaden połykacz szos, rower jest w okolicach mojego starego miejsca pobytu, czasami tak zajeżdżam ale nie namówicie mnie na bezpośredni kontakt z ogłoszeniodawcą. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,5kg. Nieżle. Waga najpewniej z koszykami, pedałami i licznikiem Sigma. Szkoda tylko że według UCI nie można startować na rowerach poniżej 6,8kg, bo byłby jak znalazł...

Swoją drogą ta włoska manufaktura tworzy całkiem zgrabne rowery, tyle tylko że jakieś 3,5kg cięższe...

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... Kiedy 20 lat temu, moja świętej pamięci babcia, zakładała na imprezy rodzinne prawie kilogram złota, to ja za nic nie mogłem pojąć dlaczego to tyle kosztuje, będąc takim brzydkim i nieporęcznym.

Tu chyba jest podobnie. :) Napis "XTR" ma z daleka oślepiać, a im więcej skojarzeń do literki "X" w designie, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...