Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KSikorski napisał:

Poniższe zdjęcie latało z różnymi prześmiewczymi komentarzami po internecie...
... a jak ktoś sprawdził to się dowiadywał że Sławek z Tczewa nie ma rąk i opiera się o kierownicę tułowiem.

Nawet wrzucałem jego historię na forum jakiś czas temu. Ale, jak to mówią statystyka - taki przypadek jest jeden, może kilka. A z wieloma sposobami na dopasowywanie pozycji roweru - czy to górskiego, czy szosowego, tak żeby osiągnąć wyprostowaną pozycję się spotkałem. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 10:31, Mihau_ napisał:

co nie zmienia faktu, że oferta w sumie bardzo dobra

Tak z przekąsem zapytam - a co jest w niej takiego dobrego? Owszem rama fajna, korbę i przerzutki też mógłbym mieć, ale chciałbyś mieć te aliekspresowe koła i siodełko albo te dziadowe klamki?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Owszem rama fajna, korbę i przerzutki też mógłbym mieć, ale chciałbyś mieć te aliekspresowe koła i siodełko albo te dziadowe klamki?

Oceniam całokształt a nie pojedyncze podzespoły. A całokształt? Świetna rama, która geometrią byłaby dla mnie ideolo (i ogólnie jest mega fajnym kompromisem między sportem i rekreacją), oprócz klamek sama ultegra 8000 i koła, na których jeśli nie zdecydujesz się jeździć to sprzedasz od ręki. Za 7500? Brałbym bez wahania jeśli szukałbym roweru (i nie byłby 2 rozmiary za mały). Wymieniasz klamki i za ~9k masz full carbon na pełnej ultegrze i karbonowych kołach,  cena nie do przebicia. Swoją drogą w poprzednim rowerze miałem rs505 a teraz mam r8020 i te "dziadowe klamki" podczas jazdy na łapach były o niebo wygodniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oceniam całokształt a nie pojedyncze podzespoły. A całokształt? Świetna rama, która geometrią byłaby dla mnie ideolo (i ogólnie jest mega fajnym kompromisem między sportem i rekreacją), oprócz klamek sama ultegra 8000 i koła, na których jeśli nie zdecydujesz się jeździć to sprzedasz od ręki.

@Mihau_ Oceniając całokształt, to ten odwrócony Fox przyćmiewa resztę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Rock Shox Sid Team Dual Air o wszechstronnym zastosowaniu indywidualnego dostrojenia 80/100mm.

Grafomaństwo powodujące ból oczu 😄

Tak serio to żaden unikat. Ten sid jest 3x bardziej dziadowy niż współczesny recon. Jego jedyną zaletą jest niska masa, włożyłem takiego do MTB dla 12 letniego chrześniaka. Współczesne hamulce z serii 9000 to jedyny użytkowo wartościowy element tego roweru, przy okazji pasujący jak pięść do nosa. Całokształtu dopełniają białe opaski kablowe trzymające licznik i całą wystawa kolorowych akcesoriów na zbyt wąskiej kierownicy.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Chleje24na7 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/trek-8500-xtr-sid-jedyny-bialy-kruk-w-pl-CID767-IDRMbyU.html

Kto tam chętny? Komuś się chyba o zero popierdzieliło xD 

 

Już jest 20000 zamiast 30000. W tym wypadku dopiero można powiedzieć, że o jedno zero za dużo.

 

Z drugiej strony jak widzę tą sztycę to powodzenia z regulacją życzę 

Edytowane przez Chleje24na7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...