Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.07.2022 o 22:13, Mihau_ napisał:

To tutaj "projekt" za dokładnie 1/1000 sasina, podejście twórcy jeszcze lepsze

https://www.olx.pl/d/oferta/colnago-master-91-campagnolo-superrecord-11-edco-neoklasyczny-max-CID767-IDM6NsO.html

Czy ktoś obeznany z tematem może mi objaśnić sens stosowanie drewna w powyższej konstrukcji ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźbione z drewna Ty tartaczny nieobyto!!!  🙃🙂🙃
 

Ramy Colnago są w cenie fakt… ale chmmm jednak albo restauracja albo makdonald , tu bardziej makdonald się zrobił…szacunek dla koncepcji powodzenia w znalezieniu rozentuzjazmowanych odbiorców!!! 🙂

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te drewniane elementy to jest nawiązanie do jakiegoś etapu w historii kolarstwa czy, po prostu, fanaberia? Rozumiem pojęcie restmod, ale drewniana kierownica i sztyca to chyba nie jest szczególnie bezpieczne... Do tego ten rower jest, najzwyczajniej w świecie, jarmarczny 😁 Ale czytając opis i zamieszczony screen z forum dowiedziałem się że to rower nie dla plebsu, więc mam prawo  nie rozumieć 🙄

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to drewniane cudo a raczej "Neoklasycyzm W Polsce Z Top Półki" na szosa.org równo dwa lata temu, koleś wrzucił szukając poklasku, zebrał niepochlebne opinie po czym sfochował się jak dziecko 

https://szosa.org/topic/26411-velolife-the-cycling-art-czyli-neoklasycyzm-w-polsce-z-top-półki-życiowy-projekt-colnago-master-91/

  • +1 pomógł 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drewna można zrobić ciekawe obręcze pod szytki, są drogie, ciekawe, dają odczucia „ do zarejestrowania” a nie tylko cyklofilskie placebo.   Są bardzo srogie  tzn drogie. Hamulce tarczowe kasują problem z tarciem klocków. Przejechałbym się, mam koło tylko rozmiar 26, ale nie zdatne do jazdy. Tzn mam antyczne z połowy pierwszej 20 wieku. …drewno połączone z klasyczną ramą Colnago, to nie jest słony karmel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam żeby spróbować po raz pierwszy czegoś gravelopodobnego z barankiem. Tak do max 2000zł.

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-gravel-focus-28-cali-CID767-IDPypq3.html


Co o tym sądzicie? Nadałoby się? Rozmiar 54, mój wzrost 175cm, przekrok 82cm.

Edytowane przez KSikorski
poprawiłem link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj tam oj tam, nie jest najgorzej. Ostatnio widziałem gościa z barankiem "do góry nogami" a myślałem że to tylko dla beki ludzie w internety wrzucają;p

A na marginesie jakby ktoś kiedyś madonki na sprzedaż oglądał to chętnie przyjmę info jeśli do wzięcia będzie rozmiar 56 lub 58 w malowaniu Spartacus, w sumie obydwie wersję wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...