Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to jakaś super przecena ani nic, ale myślę że mimo to bardzo fajna oferta- za 215zł z przesyłką plecak z bardzo fajnym bukłakiem i super systemem nośnym nawet używany trudno kupić! Także jak ktoś akurat potrzebuje plecaka z bukłakiem to bierzcie póki jest ;)https://www.amazon.com/Vaude-Aquarius-9-3-Backpack/dp/B0793PT7DT?th=1&psc=1

Pracuję w magazynie Amazon, przypadkiem wpadłem na ten plecak to sobie go obejrzałem, przymierzyłem i stwierdziłem że jest lepszy niż Deuter Race Air, głównie dlatego że bukłak już w zestawie, ale ma też więcej przegródek do organizacji, Deuter mi się nie spodobał ze względu na ich brak, mimo to bym go kupił gdybym nie wpadł na Vaude :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie ty widzisz że są pełne... Szelki są zrobione z przewiewnej siatki z perforowaną gąbką w środku dla podparcia. Na obrazkach rzeczywiście zlabo to widać, na żywo zrobiło super wrażenie, w przyszłym tygodniu powinien dojść, mogę wrzucić jakieś zdjęcia na żywo. Jedyne co to ustnik średnio wygląda, zobaczymy jak w praktyce+ przydała by się złączka do szybkiego odłączania wężyka, nie pomyślałem o tym przy zamawianiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - z gąbką. W Deuterze jest tylko siatka, czyli rozwiązanie dużo bardziej przewiewne. 

Piszesz że Deuter Ci się nie spodobał ze względu na brak przegródek - a jeździłeś w nim? Bo ja lepszego plecaka na rower nie miałem nigdy, a trochę plecaków w życiu przerobiłem. Nawet po paru godzinach jazdy praktycznie nie czuć że jest na plecach. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak przegródek trochę mnie odpychał od niego, a nie się nie podobał- kupił bym go pomimo sporego kosztu z bukłakiem, gdybym nie trafił na Vaude.

Zobaczymy latem, może wyskrobię jakąś recenzję- na razie link do folderu ze zdjęciami. https://drive.google.com/folderview?id=13DMySsmemlvRHNztY7HTYsYgQG03JLn6

Wisiał chyba dość długo w magazynie bo suwak bukłaka aż się zakleił, ustnik wydaje się fajnie działać, porównywalnie z innymi dobrymi (jednak brak przykrywki na błoto), brak fabrycznie szybkozłączki do rurki, zamówiona (nie wiem tylko jak ją zamontuję bo na razie nie mogę wyjąć fabrycznej złączki, boję się rozerwać bukłak) 

Sam plecak ma kilka zaczepów do zawieszenia rzeczy, w tym na kask na zewnątrz, w środku rzep na pompkę (na pewno wykorzystam) i 2 przegródki, brakuje mi trochę czegoś zamykanego, ale trudno. Na dole mini kieszonka z pelerynką, poza tym 2 duże komory i suwak powiększający objętość+ mała kieszonka na pasie biodrowym, telefon 5" nie wejdzie. 

Wydaje mi się że wentylacja szelek będzie adekwatna- plecy na pewno będą super, w górach przeszedłem Bieszczady McKinley'em z podobnym systemem nośnym i było spoko, szelki nie miały żadnych perforacji i też się nie pociłem zbytnio, ale też super gorąco nie było, za to imho wygodniejsza gąbką niż brak gąbki. 

A no i jest całkiem fajny system zmiany długości szelek, nie wiem jak użyteczne to jest, zostawiam na fabrycznym Medium. 

A no i byłem bardzo sceptyczny co do tego koloru, patrząc na fotografie, ale na żywo wygląda super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

To nie samochód że silnik zajechany znajdziesz w środku... Co najwyżej elementy eksploatacyjne do wymiany. Ale to nie temat na takie pytanie. Ja bym tyle za nie go nie dał, można złożyć znacznie fajniejszy rower miejski w tej kwocie na ramię "mtb". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.12.2018 o 14:07, piciu256 napisał:

Deuter mi się nie spodobał ze względu na ich brak, mimo to bym go kupił gdybym nie wpadł na Vaude

To napisz pozneij ile wytrzyma Ci ten Vaude. Moj deuter Bike One uzywam od roku 2014 codziennie przez caly rok, pakuje go 2x dziennie i ciezko moze w to uwierzyc, ale jest jak nowy. Nie liczac bocznych zewnetrznych kieszonek siatkowych, to cala reszta jest jak nowa, wszystkie suwaki dzialaja.  

Wlasnie kupilem jego nową wersje ;-) 

Poprednie plecaki roznch marek rozpadaly sie po okolo roku, glownie rozwalaly sie suwaki, ale i material potrafil się ujmować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie go nie używam, dlatego wolałem tańszy potencjalnie mniej trwały niż droższy potencjalnie lepiej zbudowany, na razie po roku użytkowania w trudnym terenie głównie, pogoda też nie najlepsza, zamki całe- fajnie by było jakby były bardziej pancerne, ale są wystarczająco dobre, materiał trwały- nic się nie przetarło, wizualnie odblaskowe paski odchodzą (nagrzewane na materiał, nie przyszyte) mi to różnicy nie robi, poza tym mój egzemplarz miał defekt klamry paska piersiowego, nie trzymała napięcia (klamra za luźna, przechylała się na bok) więc ją wymieniłem na lepszą, poza tym po 2 miesiącach przegryzłem ustnik więc ciekł, wymieniony na ten z Deca, działa super, sam bukłak bardzo mi się podoba (hydrapak) ma suwak w środku dzięki czemu jest płaski po napełnieniu, jedynie tyle jest to klasyczny bukłak, nie z niskim środkiem ciężkości jak Camelbak daje w nowszych modelach (fajny concept jednak oni nie mają wersji plecaka z siatką) 

Co do wentylacji nie mam zastrzeżeń, z czy bez plecaka nie czułem różnicy w chłodzeniu, woda się oczywiście nie nagrzewa, jedynie paski mnie lekko czasem uwierały w szyję, ale winą za to obarczam moją suchą skórę oraz nie do końca poprawne zamocowanie (ciasno, aby się nie ruszał przy skakaniu etc.) 

Ogólnie z zakupu jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Janusz biznesu :teehee: Chyba nie wie że te ogłoszenia wiszą obok siebie.

https://www.olx.pl/oferta/srsuntour-duair-m-CID767-IDDqB9d.html

https://www.olx.pl/oferta/amortyzator-powietrzny-duair-sr-suntour-CID767-IDDmX0g.html

To tańsze wisi od paru dni, nowe się właśnie pojawiło, jak komuś długość pasuje to super okazja, choć asekuracyjnie lepiej za pobraniem kupić bo cena aż dziwnie niska.

Co się stanęło z tematem "aukcje ciekawe inaczej"?

Edytowane przez piciu256
enter...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...