Skocz do zawartości

[UK, Londyn] Poszukuje ludzi do wspolnej jazdy


oSAend

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Witam serdecznie  fanów kolarstwa!!!

Szukam osób zainteresowanych kolarstwem, chcących trenować przełaj, kolarstwo górskie czy też szosę . Mieszkam w  Londynie w okolicach Northolt greenford,Perivale.Treningi będą odbywać też w tych okolicach  2/3 razy w tygodniu w godzinach wieczornych w zależności od czasu bo wiadomo że każdy  z nas ma jakieś obowiązki pracę, rodziny itp.Osoby zainteresowanie proszę o kontakt SMS-y na 07727173355 lub e-mail rorbachjacek@op.pl 

Pozdrawiam serdecznie 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jermak napisał:

Witam.Cholera daleko ja na Leytonston ale moze jakis weekend kiedys sie uda Pozdrawiam

 

10 godzin temu, Jacek38 napisał:

Witam serdecznie  fanów kolarstwa!!!

Szukam osób zainteresowanych kolarstwem, chcących trenować przełaj, kolarstwo górskie czy też szosę . Mieszkam w  Londynie w okolicach Northolt greenford,Perivale.Treningi będą odbywać też w tych okolicach  2/3 razy w tygodniu w godzinach wieczornych w zależności od czasu bo wiadomo że każdy  z nas ma jakieś obowiązki pracę, rodziny itp.Osoby zainteresowanie proszę o kontakt SMS-y na 07727173355 lub e-mail rorbachjacek@op.pl 

Pozdrawiam serdecznie 

Jacek

Witam serdecznie  fanów kolarstwa!!!

Szukam osób zainteresowanych kolarstwem, chcących trenować przełaj, kolarstwo górskie czy też szosę . Mieszkam w  Londynie w okolicach Northolt greenford,Perivale.Treningi będą odbywać też w tych okolicach  2/3 razy w tygodniu w godzinach wieczornych w zależności od czasu bo wiadomo że każdy  z nas ma jakieś obowiązki pracę, rodziny itp.Osoby zainteresowanie proszę o kontakt SMS-y na 07727173355 lub e-mail rorbachjacek@op.pl 

Pozdrawiam serdecznie 

Jacek

Było by super bo weekend bez roweru to weekend stracony.

Pozdrawiam serdecznie 

Jacek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 14.12.2015 o 12:50, m1x3r3k napisał:

1415chris wkoncu udało mi się wybrać. musze ci bardzo podziękować naprawdę fajna lokalizacja.

Cześć kolego. Mam pytanie jeździsz jeszcze ??? Właśnie mieszkam koło epping forest i szukam chętnego do pojeżdżawki 

W dniu 5.08.2016 o 19:27, azudem napisał:

Na miasteczku olimpijskim na Stratford jest spoko, kilkukilometrowa trasa MTB (i kilka innych). 

Ktos chetny na MTB? 

Ja jak najbardziej. Możemy się umówić na pojeżdżawke

W dniu 4.02.2018 o 18:24, Jermak napisał:

Witam ja nowy na forum Moze ktos chetny Mtb okolice Stratford Londyn

 

 

W dniu 4.02.2018 o 18:24, Jermak napisał:

Witam ja nowy na forum Moze ktos chetny Mtb okolice Stratford Londyn

 

Hej kolego. Ja bardzo chętnie pojeżdżę. Mieszkam na Waltham Cross tu tez są fajne trasy, ale dobre są na epping forest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, woronek napisał:

Cześć kolego. Mam pytanie jeździsz jeszcze ??? Właśnie mieszkam koło epping forest i szukam chętnego do pojeżdżawki 

Ja jak najbardziej. Możemy się umówić na pojeżdżawke

 

Hej kolego. Ja bardzo chętnie pojeżdżę. Mieszkam na Waltham Cross tu tez są fajne trasy, ale dobre są na epping forest.

Widzę na mapie to druga strona Londynu. Ale dziękuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jest opcja z autobusem z powrotem.W zeszlym roku to bylo 27funtow.Zaczyna sie to w parku w Croydon (jesli sie nie myle)I tam tez odstawi Cie autobus.Pozniej jeszcze trzeba z Croydon do chaty rowerem Wiec pare kilometrow mozna zrobic 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2017 o 17:51, miuosh napisał:

Witam, odgrzewam temat. Są chętni do wspólnej jazdy ? Londyn i okolice. Pozdrawiam :)

Szosa ??? Mtb ???

Teraz, Jermak napisał:

Witam. Jest opcja z autobusem z powrotem.W zeszlym roku to bylo 27funtow.Zaczyna sie to w parku w Croydon (jesli sie nie myle)I tam tez odstawi Cie autobus.Pozniej jeszcze trzeba z Croydon do chaty rowerem Wiec pare kilometrow mozna zrobic 

 

 

Teraz, Jermak napisał:

Witam. Jest opcja z autobusem z powrotem.W zeszlym roku to bylo 27funtow.Zaczyna sie to w parku w Croydon (jesli sie nie myle)I tam tez odstawi Cie autobus.Pozniej jeszcze trzeba z Croydon do chaty rowerem Wiec pare kilometrow mozna zrobic 

 

Ze strony wyczytałem ze startują z Clapham Common do daleko od croydon. A z brighton można wrócić pociągiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Clapham common ale tego dnia pociagiem nie da rady Wiem bo tak bylo w zeszlym roku Bylo nas okolo 15tys wiec pociag odpada

Jak sie zapiszesz dostaniesz od fundacji wszystkie informacje Ja na razie mam odnosnie zbierania pieniedzy na numer jeszcze czekam

 https://www.bhf.org.uk/londontobrighton/video?irwchannel=659&irwtoken=b4a3541eff6d3d6286973cb19ab9ebc4  to z zeszlego roku Taki filmik dostaje kazdy uczestnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...