Skocz do zawartości

[UK, Londyn] Poszukuje ludzi do wspolnej jazdy


oSAend

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siemanko!

 

W końcu posiadam rower!!! Jest to szosóweczka CARRERA VIRTUOSO 2012. Rower kupiłem od miłej Angielki! Na dzień dobry 15 mil. Dałem radę, ale po dłuższej przerwie czuję ten przejazd. 

 

Na dniach regulacje, smarowania i będę śmigał nim do pracy, a spory mam kawałek...

 

To jak już się ogarnę to może jakieś wspólne jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wsiadźcie kołpaki w ciaponga i podskocznie do Leicester. Obwiozę Was po lokalnych kszokach.

 

Szacunek...

I.

 

No na razie się nie zapuszczam tak daleko no ale kiedyś kto wie może sie uda jakaś podróż zorganizować :)

 

 

Siemanko!

 

W końcu posiadam rower!!! Jest to szosóweczka CARRERA VIRTUOSO 2012. Rower kupiłem od miłej Angielki! Na dzień dobry 15 mil. Dałem radę, ale po dłuższej przerwie czuję ten przejazd. 

 

Na dniach regulacje, smarowania i będę śmigał nim do pracy, a spory mam kawałek...

 

To jak już się ogarnę to może jakieś wspólne jazdy?

 

 

No to fajnie :) ja też mam nowy rower "Moser 111 105" też jeżdżę rowerem do pracy co prawda blisko bo w jedną stronę 11.5 km no ale jeżdżę codziennie no i kiedy tylko mogę to w nd jakąś trasę :) więc można się zgadać kiedyś byle każdemu pasowało :) z chęcią z kimś pojeżdżę a nie tak sam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Szukam chętnych z poludniowego londynu (Mitcham, tooting, croydon i innych dzielnic)na wycieczki rowerowe po surrey, dorking, gilford itd tylko w weekendy nawigacja i wybor tras do ustalenia. chetnych zapraszam na prv, mozliwe starty w eventach . Teraz kolejny event bedzie w dorking 17 maja 49/70 lub 100 mil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

 

No na razie się nie zapuszczam tak daleko no ale kiedyś kto wie może sie uda jakaś podróż zorganizować :)

 

 

 

No to fajnie :) ja też mam nowy rower "Moser 111 105" też jeżdżę rowerem do pracy co prawda blisko bo w jedną stronę 11.5 km no ale jeżdżę codziennie no i kiedy tylko mogę to w nd jakąś trasę :) więc można się zgadać kiedyś byle każdemu pasowało :) z chęcią z kimś pojeżdżę a nie tak sam :)

 

Witam wszystkich, 

mieszkam w północno-zachodniej częsci Londynu, chętnie zabiorę się do jakiegoś peletonu. Bywam często w Richmond Park i okolicach.

Czas na jazdę to głównie sobota. Rower MTB więc preferuję teren ale nie koniecznie. Czekam na kontakt.

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

ja ten tydzień na urlopie więc jeśli ktoś ma czas zapraszam na przejażdżkę... 

 

Jutro mam w planach przejechać się do Southend on Sea. Powrót pociągiem lub rowerem w zależności od sił, a trochę nie jeździłem.

 

Znacie dobre mapy rowerowe online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ciesze sie, ze sie podobalo.

Propozycja na weekendowy dzien, to wypad do Surrey. Mozna sobie niezle pojezdzic pomiedzy Dorking a Guilford. To juz zupelnie inna bajk w porownaniu do Epping Forest.

Pociagiem z Waterloo do Guildford, ok 35min, szybkim polaczeniem.

Ze stacji w Guildford to juz kilka machniec pedalami i jestes poza miastem w lokalnych gorkach (wagorzach).

Mozna pobujac sie w poblizu Guildford i stad wrocic lub przejechac sie do Dorking i powrot pociagiem do Londynu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...