Skocz do zawartości

[rower] Trek Superfly


Emi00

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, myślałem że już są i pospieszyłem się z zakupem ;)

A zupełnie przypadkiem na stronie Treka znalazłem X-Caliber z 2015r na kole 650b:

http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/mountain/cross_country/x_caliber/

Jestem ciekaw czy to samo czeka serię Superfly.

osobiście nie mam wiedzy jakie będą zmiany Superfly'a, pozostaje śledzić internet ;-) Ja zdecydowałem się na wersję z SLX czyli 8. Dla mnie najważniejsze jest czy rama zmieni geometrię czy też nie. Jeśli nie to biorę 19,5".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zupełnie przypadkiem na stronie Treka znalazłem X-Caliber z 2015r na kole 650b:

 

Zwróc(cie) uwagę, że X-Caliber z kołami 650b oferowany jest tylko w mniejszych rozmiarach, reszta pozostaje 29". Według mnie nie do końca to pomyślane, no ale cóż...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale co zrobić z osobami które są pomiędzy rozmiarami(zakładając że mówimy o jednej marce)? Tak się składa że pracuję w sklepie gdzie gonimy Trek'i i ostatnio przypałętał się koleś który idealnie by leżał na 17.5" z kołami 650b ale niestety staje sie to niemożliwe bo w tym rozmiarze będą oferowane jedynie Wielkie Kiszki.

 

Wolałbym sam wybierać jakie koło mi pasuje a nie żeby producent "wiedział lepiej"  :sick:

 

 

POZDRo-:ver

 

 

p.s.: Rafu otrzymujesz rozgrzeszenie za niedopatrzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz mogę spać spokojnie ;)

 

Co do rozmiarówki Treka to i tak jest dość gęsta i szeroka - trochę się naszukałem zanim znalazłem odpowiedni rower dla moich 195cm wzrostu. Temat wielkości koła mogliby rozwiązać podobnie jak Orbea, oferując rozmiar "przejściowy" np. 17.5" w dwóch wersjach:

http://www.orbea.com/pl-en/bicycles/alma-m50/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ja czekam na zamówionego Treka Superfly 9.8 w rozm 19,5 cala :) W lipcu wstawię foty, ale na początek muszę go lekko odchudzić.

czy 9.8 jest dostępny od ręki czy też czekasz na nową dostawę? Jeśli druga opcja, to na kiedy sprzedawca obiecał Ci sprowadzić?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy 9.8 jest dostępny od ręki czy też czekasz na nową dostawę? Jeśli druga opcja, to na kiedy sprzedawca obiecał Ci sprowadzić? 

 

Czekam. Rozmiar 19.5 będzie w Europie dostępny pod koniec czerwca. Ale np. 18.5 ponoć od ręki jest. A Ty na jaki rozmiar czekasz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,5", ale SuperFly 8

 

 

Ja czekam na 2014 rocznik (dodatkowa produkcja), a Ty czekasz na 2015 (bo rocznik 2014 wyprzedany w przypadku SF8). Nie chce mi się czekać na nowy rocznik bo pewnie zanim dotrą do sklepu to będzie wrzesień. Ciekawe czy bardzo zmienią się Superfly'e w nowej kolekcji.

Edytowane przez tomsport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na 2014 rocznik (dodatkowa produkcja), a Ty czekasz na 2015 (bo rocznik 2014 wyprzedany w przypadku SF8). Nie chce mi się czekać na nowy rocznik bo pewnie zanim dotrą do sklepu to będzie wrzesień. Ciekawe czy bardzo zmienią się Superfly'e w nowej kolekcji.

Mam nadzieję że nie wpadną na pomysł by znowu używać przerzutki przedniej w systemie direct mount.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyszperałem zdjęcia z prezentacji Treka na rok 2015 :)

Na pierwszy rzut oka nie widzę różnic w ramach - jeśli mnie wzrok nie myli to 6stka (niebieski i czarno-zielony) dostała Rebę z sztywną osią. No cóż, nie można mieć wszystkiego ;)

 

P7180033.jpg

 

Trek-SuperFly.jpg

 

P.S. Więcej fotek tutaj:

http://www.rowerymalgoska.pl/trek-world-2015/

http://singletrackworld.com/2014/07/trekworld-trek-2015-range/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kolor dla niektórych jest bardzo istotny ale zastanówcie się czy na kolorze można jechać?

 

Heh masz racje, ale z drugiej strony jak się wydaje 6k na rower to jest w czym wybierać to i względy estetyczne powinny zostać zachowane ;) Tak patrze taki niebieski Superfly 6 2015 też nie jest zły, ale czy on jest w macie czy lakierowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...