Skocz do zawartości

Właściciel roweru FS 120-150 mm proszony o kontakt


przemokolarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Szukam osoby, właściciela roweru z pełnym zawieszeniem o skoku 120 -150 mm, najlepiej Białystok i okolice.

Chciałbym złożyć sobie drugi rower, ale na dobrą sprawę nigdy nie jeździłem na ramie z zawieszeniem innym niż mój "bujaniec" z końca lat 90. Jeśli masz kogoś, kto chciałby udostępnić mi taki rower abym mógł na nim usiąść, a najlepiej przejechać się to bardzo proszę o kontakt. Możemy się umówić na jakiś termin, miejsce, z chęcią przyjadę.

 

pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

n.p. Puszcza Knyszyńska i Wzgórza Świętojańskie. 
Bardzo miło pod względem trasy wspominam starty w białostockich edycjach Maratonów Kresowych
Co prawda full na takich pagórkach to jednak(wg mnie żeby nie było) przerost formy nad treścią, ale i na rowerku do DH można bujac się po mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdzie w okolicach Białego można wykorzystać taki rower

na dobrą sprawę wszędzie, mieszkam w Grabówce i dużo jeżdżę po lesie, w trosce o mój kręgosłup i z wygody chcę kupić fula. Gramów nie liczę, ułamków sekund też nie, mam inne priorytety, przede wszystkim wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w okolicach supraślewa jest  gdzie na fullu pośmigać :)  wzgórza świętojańskie, krzemienne.  Na krzemiennych jest ogarnięta   fajna trasa zjazdowa (chyba jest jeszcze). Jak masz fejsa to znajdź grupę  "special troska"  i tam  napisz :)  Na pewno  chłopacy pomogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...