Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, oj panie raczysz znieważac me okolice... Przyjadź do mnie - nie jeden warszaffski cwaniak u mnie pchał rower pod górkę... 

 

Chyba swoje mości Józefie, bom z Bstoku, a w Gołdapi coś sobie uszkodziłem, tyle że nie pamiętam co ;)

 

Co nie zmienia faktu, że wolałbym nieco wyższe góry ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bobik - a myślałem, że jak wypiję z Tobą piwo to nie będziesz o tym rozgłaszał... Zdrajco... Tak, przyznaję się - raz pchałem rower w Kampinosie...

@ Sol - podrzucę Ci coś na priv
@all - trochę sobie gdybamy z tymi lokalizacjami, ale nikt marzyć nam nie zabroni. Zwłaszcza, że pora jest taka że człowiek zaczyna marzyć o wyjazdach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jakby udało się zrobić zlot tym razem w innych dniach niż w tym roku. Mam tutaj na myśli 3-6 lipca, bo na ten czas już zaplanowany jest BikeAdventure 2014 i super by było jakby termin nie kolidował z tą etapówką :D

 

ziomuś zawsze cos będzie kolidowało ..........

trzeba wymyslić termin a komu bedzie odpowiadało to jazda a komu nie to trudno........

ale TY musisz być!!!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwole sobie skopiowac swoja propozycje z watku "V Zlot":

 

A ja bym nieśmiało zaproponował powrót do korzeni czyli Sowie i schronisko Orzeł.

 

Moim zdaniem była to najbardziej udana miejscówka z najlepszymi trasami i masą przewodników jeżeli podzielimy grupy.

I Michał czytaj właściciel schroniska był moim zdaniem najbardziej pro rowerowy ze wszystkich dotychczasowych lokalizacji.

 

Dojazd z Wałbrzycha 20km szosą.

Byłbym za  :thumbsup: Według mnie dobra opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie :) Widzę, że w końcu sie rusza temat zlotowy :)
Chętnie wybrałbym się w góry Sowie aczkolwiek na zeszłym zlocie już ustaliliśmy że jedziemy na Ibizę :D
Gdzie by się zlot nie odbył to i tak dotrę bo atmosfera zlotowa jest super :)

Jasinski z Twoim szczęściem do pociągów to jednak szukałbym jakiegoś transportu autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że musi się udać w tym roku, chociaż temat trochę ostatnio przycichł :-)

Wcześniej padła też propozycja odnośnie Bieszczad - według mnie bardzo dobra opcja pod tym względem, że jeszcze zlotu w tych rejonach nie było.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, przyzwyczaiłam się... już nawet nie tłumaczę jak ktoś myli. W sumie to chyba moja wina bo zawsze mogłam jakiś bardziej wskazujący na płeć nick wybrać, a tak- jest jak jest:)

 

Oby na ET(muszę się w końcu zmotywować....)chociaż kurczę, raz, że tam taki poziom(w ogóle Przeor- jestem pod wrażeniem bo jak rozumiem Ty startujesz?) Ostatnie pytanie bo zaraz nas złe mody za offtop pogonią;)) to jeszcze prawie sami mężczyźni. Mało komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No startuję, bo jezdem hartkorem :)

I faktycznie prawie sami faceci, ale baby też są i nawet nieźle wymiatają. Alkorko, musisz się w końcu pojawić, fajnie jest :)

 

A co do zlotu to ja byłbym za Rychlebami, Superfloł jest mega :D Można kilka dni tylko tam jeździć i się nie nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beskid Niski czy Bieszczady - jak najbardziej!

Właśnie zobaczyłem że szynobus do Jasła i Zagórza już kursuje więc dojazd PKP choć nieco ograniczony ilościowo jeśli chodzi o rowerzystów jest już możliwy. A miałem pisać że nie wiadomo kiedy ten remont wreszcie skończą :)

 

W miarę uniwersalnie byłoby zorganizować zlot w centralnej części południa Polski. 

 

Pieniny są bardzo przyjemne i malownicze jeśli chodzi o szosowe wyjazdy rowerowe - na Słowację jest rzut beretem więc również można się przejechać. Może ceny artykułów "pierwszej potrzeby" czyli piwa nie są już tak atrakcyjne jak na wspomnianej Ukrainie ale zawsze to jakaś atrakcja wyjazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...