Skocz do zawartości

[UK, Coventry] Wspólny przelot po okolicznych szutrach


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus!

 

 

W najblizsza niedziele, 24. Listopada o 10 rano umowilem sie z IvanMTB na dworcu w Coventry i lecimy pozwiedzac trasy naokolo miasta, stawiamy raczej na bloto i szutry, ale na pewno nieco asfaltu powahamy na dojazdowkach.

 

Masz zamiar dolaczyc? Wyslij prosze wiadomosc lub dopisz cos w temacie a dla wszystkich, ktorzy zdecyduja sie zaskoczyc nas swoja obecnoscia - ja bede na czarnym, paskudnym Marinie z terenowym barankiem a na jakim rumaku Ivan przybedzie jeszcze nie wiem...

 

 

POZDRo-:ver

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi lajk it ;)


Pogoda zapowiada się ciekawie...choć chyba żagiel wezmę na wszelki wypadek ;)

 

POZDRo-:ver


nie mogliście prędzej pisać jak siedziałem i nudziłem się w B'ham? teraz to nic nie wyszło , bo już nie wracam tam ;)

 

Dopiero wczoraj powstała sekcja "Zagranica", gdybyś jednak planował odwiedzić tenże neck of the woods to serdecznie zapraszamy!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ivan, Szacun!, ale pojechał z wyścigowym przełożeniem i mężnie dyktował tempo! Przejażdżka przesłoneczna, z odpowiednią ilością błota i innych atrakcji które skutkowały średnią wonią w zamkniętych przestrzeniach(np. pociąg). Po takich terenach, tak to ja jeszcze nie jeździłem, klikniety w espedy od dwóch tygodni jestem(z powodu odwiecznego platformusa), no i kierka Midge to rewelka - w "moim" ustawieniu mam 4,5 sposobu sterowania! Nie porównywaliśmy wzajemnych kierowników dwóch bo inne kliki mamy...a w sumie zawsze sobie możemy poluzować śrubę i się własnosprzętnie, najlepiej, przekonać. Mapa z giepsa(może nie hulać), lub fota mapy...prawie zakreśliliśmy kształt brytolski, jedynie Eire zabrakło
 

 

Cytuję, gdyż tak opisałem nasz wypad tutaj, było przezajedwabiście, mam nadzieję że następnym razem poznamy nowych amatorów błotnych kąpieli z okolic bliższych lub nieco dalszych...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...