Skocz do zawartości

[Amortyzator] Manitou Skareb


klakson15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Pewnie tylko ratuje cie kupno używki ... szukaj po allegro może coś trafisz, najważniejsze parametry jakie cie interesują to średnica goleni, skareb chyba miał 28 albo 30 ale nie dam głowy uciąć i rozstaw goleni, czyli odległość miedzy środkami obu goleni prawdopodobnie 130mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.manitou.com.pl/info.php?txt=2

 

Wymiana goleni górnych + przegląd widelca jednopółkowego:    85-150 zł

 

 

nie wiem jak na to patrzeć, czy serwis jest jeszcze i czy w cenie są golenie?

 

 

edit: Puklus co to za widelec był?

Edytowane przez klakson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigwam nie zajmuje się już widłami Manitou, obecnie dystrybutorem jest Velo, z tym że posiadają części tylko do amorków od rocznika w którym zostali dystrybutorem. Nie będę strzelał który to rok, bo nie pamiętam, ale na 90% skareb się nie łapie do tego rocznika. Musisz szukać używki na podmiankę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigwam nie zajmuje się już widłami Manitou, obecnie dystrybutorem jest Velo, z tym że posiadają części tylko do amorków od rocznika w którym zostali dystrybutorem. Nie będę strzelał który to rok, bo nie pamiętam, ale na 90% skareb się nie łapie do tego rocznika. Musisz szukać używki na podmiankę. 

Wigwam może nie jest dystrybutorem ale przez wiele lat nim był i prawie na pewno nadal ma na stanie mase rzeczy do Manitou. Gdy z nimi rozmawiałem w chyba 2009 roku powiedzieli że mogą serwisować i naprawić/zapewnić części do amortyzatorów od 1997 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2009 może tak powiedzieli, ja do nich dzwoniłem obecnie - nic nie mają, niczego nie wiedzą, a serwisant od Manitou już tm nie pracuje :whistling:

Co do samego amortyzatora - ze względu na budowę komory powietrznej (podobna jak w Minute i Blacku) podejdą tylko golenie od Skareba, w dodatku od modelu o takim samym skoku, przy innym soku trzeba by brać dłuższy pręt kompresji . No chyba, że masz model ze sprężyną IT - wtedy to całkiem qupa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...