Skocz do zawartości

[Lublin] skradziono Steinbach Full Carbon


meeg

Rekomendowane odpowiedzi

11 pazdziernika skradziono w Lublinie rower: rama Steinbach full Carbon, widelec FOX, cala reszta osprzetu to XTR, siodlo selle italia. Wszelkie informacje tel. 600214913, lub IV Komisariat Policji w Lublinie tel.  (81) 5354800. Ponizej fotka roweru - tylko w momencie kradziezy mial inna kierownice i siodlo. Pliss o pomoc !!!!

60a0422a389a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisz w jakich okolicznościach się to stało i czym był zapięty.

Nie był zapięty. Był zamknięty w piwnicy. Ktoś musiał mnie śledzić, włamał się i ukradł tylko ten rower. Dwa inne pozostały nietknięte... Złodziej musiał wejść za mną do piwnicy i dokładnie widzieć, w której piwnicy chowam rower. Mam nadzieję, że rama jest na tyle rzadka, że ktoś go pozna i się jakimś cudem znajdzie....

Edytowane przez meeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz być pewna, że rower pójdzie na części. No chyba, że gość który go gwizdnął jest totalnym tłumokiem i będzie chciał sprzedać w całości.

 

No cóż mam nadzieję, że właśnie nie błyszczy inteligencją, a zwabiły go logotypy XTR. Może gdzieś będzie próbował go sprzedać i stąd moja informacja - jeśli ktoś natknie się na ofertę takiego roweru, albo np. samej ramy, która jest dość rzadkim sprzętem w Polsce, to błagam o pomoc i kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...